Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michał

Bebe lilly - piosenki których nie powinny słuchać nasze dzieci

Polecane posty

Witam wszystkich rodziców. Postanowiłem napisać ten post po rozmowie z kuzynką, która wręcz oszalała na punkcie tych piosenek. Przesłuchałem cztery piosenki (niestety wykonawcy nie znam) i uważam że one po prostu kaleczą i słuch i mowę dzieci, które tego słuchają. Owszem teledyski śmieszne, kolorowe -zgoda. Ale te piosenki nie są śpiewane tylko \"bełkotane\", niewyraźne. W lutym urodzi nam się dziecko i postanowiliśmy nie puszczać mu tego typu piosenek tylko znaleźć piosenki śpiewane wyraźnie. Zwracam się do Was z prośbą o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
Dziwne te piosenki ,rzeczywiście. I nad czym ludzie się zahchwycają? Że dziecko w pampersie śpiewa do nieżyjącego dziadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
Ale obciach! -ch- oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mam przekonania do tych piosenek :( w wersji oryginalnej jednak \"halo dziadku!\" daje się słuchać ;) a... w dżungli :D moje dzieci śpiewały zamiast: \"arka noego zaraz zacznie rejs\"...to: \"a kemeleon zaraz zacznie rżeć\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym mówię. Dziękuję za odzew w tej sprawie. Jeszcze nie szukałem ale myślę że są piosenki z których dzieci prócz zabawy są w stanie nauczyć się wyraźnie mówić(śpiewać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×