Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pshczola_23

Tabletki na powiekszenie piersi

Polecane posty

Tak z ciekawosci, czy ktoras z was drogie dziewczeta zazywala taki medykament?? Jestem strasznie ciekawa czy to naprawde dziala i na jakiej zasadzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaaaa
też jestem ciekawa... chociaz nie wiem czy bym sie odwazyla. bo co jak co.. ale to chemikalia.. nie wiadmomo jak zoladek by zareagował.. sadze ze moga byc w nich rowniez jakies specjalne hormony.. no ale nigdy nie wiadomo ile tobie czy mi potrzeba aby bylo wszystko ok.. by nie bylo konsekwencji z powodu posiadania ponad norme pewnych hormonow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie potrzebuje, wystarczajaco puchna mi piersi od tabletek antykoncepcyjnych. I wlasnie to mnie tak zaciekawilo. Czy te tabletki zawieraja hormony? Bo jesli tak to nie wydaje mi sie zeby mogly byc sprzedawane ot tak. A jesli nie, to na jakiej zasadzie dzialaja i czy dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka22
Ja łykam Bustello i jestem niezmiernie ucieszona z efektów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Wrocławianka22, jasne.... cycki taak ci rosną, że prawie nie widać jak spamujesz tym dziadostwem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierze w skuteczność tabletek. Moim zdaniem jeśli chce się mieć większy biust to jedynym rozwiązaniem jest operacja plastyczna. Ja sama zastanawiam się nad preparatem macrolane i w najbliższym czasie wybieram się w tej sprawie do IQ Medica. Chciałabym mieć bardziej pełne kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×