Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniela27lat

jak zamaskować krzywe nogi?

Polecane posty

Gość aniela27lat

mam bardzo krzywe nogi, od kolan w doł, sa chude strasznie a na dodatek ida na boki, nie łacza sie w łydkach ani w kolanach!! nie wiem jak sie ubierac zeby to zamaskowac. łydki juz w kostce ida na boki mam strasne te nodi nie wiem co zrobic,mam dosc szerokic dzwoniastych spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ->SZEROKIE Dżinsowe spodnie o luźnym kroju to przeciwwaga dla rurek i wybawienie dla tych z was, które nie lubią dopasowanych ubrań. Poza tym takie spodnie, choć podkreślają talię i biodra, mogą doskonale ukryć grubsze uda, łydki i tak jak w przypadku Kate Moss spiczaste kolana i krzywe nogi. Do takich spodni noś luźne bluzki, koszule albo malutkie kolorowe topy. NIE ->RURKI Te najmodniejsze są naprawdę bardzo, bardzo wąskie i idealnie przylegają do ciała. Rurki są pomysłem dla dziewczyn ze szczupłymi nogami, bo niestety swoją dopasowaną linią podkreślą każdy mankament sylwetki. Jeśli masz zgrabne i szczupłe łydki, a twoim problemem są obfite uda i biodra, możesz nosić rurki, a do nich supermodną zwiewną tunikę, która ukryje, co trzeba. Buty? Oczywiście na obcasach! źrodło : www.gala.pl jesli jeszcze ktos chcialby dopasowac sobie spodnie daje niżej linka z artykułem :) http://www.gala.kobieta.pl/gala2/index.jsp?place=Lead14&news_cat_id=223&news_id=6441&layout=10&forum_id=1405&page=text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×