Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ........Annia.........

Surówka z pora i jabłka - lepsza ze smietaną czy majonezem?

Polecane posty

Gość ........Annia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze robie z majonezem
wydaje mi się, że ma wtedy bardziej wyrazisty smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze z majonezem tylko nie light i tylko ten dekoracyjny winiary jest najlepszy ewentualnie hellmans ale zaden inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
majonez napoleonski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ją robicie
bo mi nie wychodzi.Jesli zaleje pora wrzątkiem to surówka nie ma smaku a jak wkroje normalnie to pali jak diabli.Wywaliłam już pare razy do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK CIE PALI TO NIE JEDZ. pora sie nie parzy, trzeba dobrze umyc i kroic bardzo drobniutko im wiecej dodasz dodatkow jak jabłko i tarta marchewka tym surówka będzie słodsza i mniej paląca można też dodać szczypte cukru (sól i pieprz to wiadomo ). ja tam lubie własnie ostrzejszą i smak mi pasuje tyle że nazajutrz człowiek ma nieprzyjemny zapach potu niestety bo ta siarka co jest w porach przez skóre wyłazi podobnie jak po czosnku i innych cebulowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........Annia.........
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq_23
zeby por nie byl taki ostry, po pokrojeniu go (bardzo drobno) posypuje sola i odczekuje kilka minut przed dodaniem kolejnych skladnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tylko sparzyc - tzn przelac wrzątkiem na sitku - nie moczyc. Ale to wiem tylko dlatego, że raz zrobiłam parzonego długo i było kompletnie nijakie, potem zrobiłam z nieparzonego i ledwo dało się jeśc :( Trzeba znaleźc złoty środek ;) Słyszałam tez o tym zasoleniu przed dodaniem reszty, ale nie wiem o tym żadnych konkretów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×