Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reno1965

Im dusze staż z moją Żoną im lepiej nam jest..

Polecane posty

Miss Ciekawska Mowi o przejazn, i w to całkowicie się zgadzam. Przejazn, zrozumienie, oparcie, AKCEPTACJI własny i cudze wady.. właszcza własne. Dać na luz, nie można kontrolować , \"siedzić na łbie\" ale do tego trzeba mieć zaufania. Pozwalać na dużo, wg własny granice, np. moja Żona doskonaly wie że flirtujęna lewo i prowa, tu trącam słowa, tam czaruję, bo taki jestem. Staram się tego nie zrobić kiedy jest po bliżu, ale w drugi stronie, to rzecz którą nie będę zmieniac, bo to ja. Ale dodam że co dziennie staram się jązdobywać, nie jest dlatego że jesteśmy razem, to Ona jest moja. To wstąpienia w nudie. A to w związka, nie wolno dopuszczyć. Ani w rozmowie ani w seksie. Przeznam że w zyciu są góry i dół.. tak jak w namietności. Ale jesli mam dołem to Ona mnie dobuduje, jesli to Ją dotycze, to też mam tutaj zadanie. Tolerancja jest ważna. a słowo kluczowe jest pielęgniacja tą miłośc. Miłość rózna, zależe od dnia, dziś szaleństwo, jutro trochę mniej, ppojutrze innaczej. Każdy ma swoje słabości, chwil załamania. Jeśli chcę spokój, to mi da, jesli chce idż do kosmetyczki, z kolerzanki, niech idzie. Mamy wspólne pasji, ale swoje własne też, tego trzeba respektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i tak dalej reno!:) trzeba tez dodać -ze nie zawsze musi być sielanka od czasu do czasu trzeba się i pokłócić co jakiś czas poflirtować i z kimś obcym i do końca się od siebie nie uzależnić..posiadać swoje pasje ,prace i znajomych na samotne piwko przyjaźń, miłość , sex, troska, tęsknota, zdrowa zazdrość, zaufanie, oparcie .........i można tak jeszcze długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiem tych.. PO kótnii! Dłuuuugi namiętny pogodzenie się.. dopiero głód nas rozłącza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×