Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta co zglupiala ostatnio

trzwalilo mnie to z nog... facet powiedzial mi ze...

Polecane posty

Gość ta co zglupiala ostatnio

... zwykly seks juz wyszedl z mody, ze teraz to go analek tylko kreci... i ze loda to mu moze zrobil byle bladź spod dyskoteki... ze powinnam obejrzec kilka filmow jezeli chce mu zaimponowac i zatrzymac go przy sobie... jestem w szoku. jestesmy razem od niedawna. jednak ja kocham go juz od dawna, bo zanmy sie od dobrych kilku lat. on jest bardzo przystojny. czego on oczekuje??? kocham go naprawde i jestem zalamana ta wypowiedzia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co zglupiala ostatnio
oczywiscie w temacie mialo byc "zwalilo mnie to z nog" jestem tak zdenerwowana ze juz literowki robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co z nim
robisz w lozku, ale u nas oralek i anal to nieodzowna czesc naszych stosunkow seksualnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne tańcz jak ci zagra
potem będzie: jak mnie kochasz to skocz z mostu bo nie uwierze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co zglupiala ostatnio
ale chodzi o to ze on nie chce uprawiac ze mna zwylkego seksu, mam z nim ciagle anala uprawiac???? poza tym seks oralny ma caly czas - i stad stwierdzenie ze "loda to mu moze zrobic byle bladz spod dyski, on szuka czegos bardziej podniecajacego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzialam e wtym temacie
chodzi o imponowanie... Czy ty go naprawde kochasz? I za co własciwie? Ja bym go poslala w cholere do"byle bladzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co z nim
no to jak mu byle jaka spod dyskoteki moze zrobic, to niech idzie do byle jakiej, bo najwyrazniej na normalna nie zasluguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go kochasz, ale on chyba Cie z deka nie bardzo:oOde mnie by dostał plaskacza na pożegannanie i trzasnęłabym drzwiami wychodząc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b...
a on to Cię na pewno nie kocha...bo gdyby Cię kochał to by inaczej Cię o to poprosił...a nie zażądał tego od Ciebie ...poślij go w cholerę tak będzie lepiej bo za niedługo powie ci , że musisz zrobić to w trójkącie ...a potem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakkkkkjj
Trzaśnij go w tą jego piękną mordę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzyslow
Mam nadzieje, ze szanujesz siebie i juz z nim zerwalas?? NIe zalamuj mnie i nie mow, ze zamierzasz z nim zostac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odejdź. To nie jest chłopak dla normalnej dziewczyny, tylko dla wyuzdanej, bardzo doswiadczonej i też znudzonej seksem. Jest zblazowany jak stara prostytutka i pewnie zapomniał już co to uczucie, związek dwojga itp. Nie będziesz szczęśliwa z takim chłopakiem. Żadna z takim nie będzie szczęśliwa, tylko taka, która też już tyle i tyloma się naseksiła, ze też potrzebuje jakichś ekstra podniet, by się seksić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co zglupiala ostatnio
boli mnie, bo tak dlugo na niego czekalam... w sensie ze znalismy sie tak dlugo, ale to chyba nie ma sensu ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła a co ty wiesz o życiu
jesteś z jednym facetem, więc nie czuj sie ekspertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę , że Perła ma racje... w tym konkretnym przypadku nie wiem jak jest, nie znam ludzi... ale niegłupio gada. niestety :( Niestety, bo smutno i przykro jak ktoś, kogo sie kocha tak powie. Współczuje serdecznie Rzeczywiście jest to chyba na tyle zepsuty, znudzony sexem facet, którego juz mało co kręci i chodzi mu raczej o sex w czystej postaci a nie związek. Nie mam rady dla założycielki topiku bo to ona musi podjąć decyzje co z tym dalej robić. Ale uważaj dziewczyno i ciut z dystansem popatrz na tego pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi facet powiedzial, ze normalny seks go juz nie kreci, a loda to moze miec od byle lachy spod dyskoteki to po pierwsze doradzilabym mu wizyte u specjalisty seksuologa, a zaraz potem kopnelabym go w dupe, albo najpierw w te obrzmiale jaja, a potem dopiero w dupe, bo skoro jest ze mna tylko dla seksu i to nie \"zwykłego\", a do kobiet podchodzi tak jak podchodzi, zero szacunku i jeszcze w podtekstach grozi, ze skoczy w bok z byle szmatą, to sorry :O po co z nim jestes? bo ma ładną buźke? nie badz naiwna...od razu mi cisnienie rosnie jak widze jak przedstawicielki tej samej płci co moja pozwalają sobą pomiatac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×