Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miliena

STUDNIóWKA 2008

Polecane posty

Gość miliena

WITAM ;) JAK IDA WAM PRZYGOTOWANIA DO TEGOROCZNEJ STUDNIOWKI? MACIE JUZ JAKIES KONCEPCJE JESLI CHODZI O SUKIENKE, BUTY I FRYZURE? A POZA TYM CO MYSLICIE O RAJSTOPACH W SPRAYU NA TEN DZIEN? ZDAJA EGZAMIN? JA NAJPRAWDOPODOBNIEJ KUPIE BUTY Z ODKRYTYMI PALCAMI, TZN TAKIE GDZIE WIDAC DUZY PALEC I TROCHE TEGO OBOK ;) POZDRAWIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHA.............
Ucz się do matury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliena
oj ucze sie ucze... cale 3 lata ;p Bo wychodze z zalozenia, ze jak ktos sie nie uczyl od poczatku to w ostatnim roku nic i tak nie zdziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Te skórzane ohydne lepiej przejrzyj linki już wczesniejsze o studniówce naprawdę fajne propozycje ja też idę na studniówkę ale że lubię sama bawićsie krojem to oczywiście zmówiłam tylko że ja idę w innym charakterze niż uczenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arki
baska_baska tylko niestety w sukienkach tego typu będzie większość dziewczyn. Dlatego ja szyję. Krawcowa sprawdzona, zamówienia na sukienki na studniówkę 2008 przyjmowała chwilę po studniówce 2007. Będzie długa, czarna delikatnie dopasowana w biodrach rozszerzana na dole, spory dekolt ale bez przesady , na cieniutkich ramiączkach.Co do tego koloru to teraz mam wątpliwosci ale coz, juz za poźno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam studniówkę w tym roku szkolnym. Idę w długiej czarnej spódnicy i w gorsecie (czarny ze srebrną nitką czy jak to się tam mówi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliena
Czy pończochy na studniowke to jakis wymog ?:P ale wiekszoc je zaklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100DNIOWKA TO
JEDNA WIELKA WIOCHA, DOBRZE ZE JUZ PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska902
Rajstopy w sprayu ?? pierwszy raz słysze:P a co do mnie to studniowka 05.01 : fryzjerka zamowiona :kosmetyczka zamowiona : dodatki sa : partner jest bo to ja ide jako osoba towarzyszaca:P sukienka jest i fryzurka jest http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura464.htm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk4
a ja mam studniówke 19 lutego i kreacje juz mam ;) i to chyba najładniejszą ze wszystkich :) dopiero wczoraj ją przymierzyłam i już poczułam sie jak princess :D:D:D jest do samej ziemi, bez pleców, ekri od góry, na dole przechodzi w ostry róż i ma mnóstwo cekinów;) zycze wszystki udanego balu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecka_nimfa
mi się podobają sukienki tutaj : http://www.sklep.dlaurody.pl/index.php?cPath=5 szczególnie te bombki fioletowe i czarne w stylu lat 50! Są fajne, kupiłabym sobie, ale na razie nie mam okazji, a moja studniówka już dawno za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×