Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgośka20-Bołten

Zawsze do końca.. ?

Polecane posty

Gość Małgośka20-Bołten

czesc mam pytanie czy partner zawsze konczy u was w srodku?? my kochamy sie 'tak do konca' tylko wtedy jak jest mozliwosc zeby wziac potem prysznic bo nie zawsze mozna.. a nie wyobrazam sobie zeby facet sie we mnie spuscil i mam tak isc spac..bo to potem ciągle ze mnie 'cieknie' heh i musze isc pod prysznic.. jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
różnie, zazwyczaj kończymy w środku to takie intymne patrzeć sobie głęboko w oczy w momencie finiszu albo całować się głęboko, czyć całym ciałem tuląc się do siebie w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze do konca bo
od tego sa chusteczki by sie mozna ylo wytrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś tak miała - nie znosiłam tego, używaliśmy zawsze gumek przy czym łykałam tabl. Można powiedzieć, że się tego brzydziłam :O chociaż tez darzyłam go uczuciem. Wiecie... ja teraz zrozumiałam, że tu chodziło o akceptacje :) Jestem z innym facetem, z którym nie mam takich problemów. Kończy przeważnie we mnie, nie lece do łazienki brac prysznic, po wszystkim długo się przytulamy, leżymy, nie przeszkadza mi że coś wycieka :P a jak tak to - chusteczka, zasypiamy przytuleni. Po prostu akceptuje go od początku do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×