Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIEBIESKI MOTYLEK

bALSAM DO WłOSóW

Polecane posty

chcialam polecic bardzo dobry i tani balsam do wlosów -MRS. POTTERS taki bialy z zielona zakrętka na opakowaniu jest taka kobieta z kapeluszu heheh Z ALOESEM I BIALA HERBATA DO WLOSOW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH ale jest swietny wlosy sie rozczesuja bez problemu i niedrogi bo 7zl za tube 500ml normalne balsamy maja zwykle 250 i kosztuja kolo 15 - 20 zl POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co pozatym ze wlosy
sie lepiej rozczesują? zauważyłaś poprawe ich stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila kamila kamila kamila
tez polecam. jak splączą sie przy myciu(mam bardzo długie) to wcieram balsam i spłukuje i są gładziutkie. absolutnie nie obcaza wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
OOOO..... :) to super. jutro popędzę do sklepu i kupię ten balsam. Ja mam straszny problem zawsze z rozczesywaniem wlosów. Godzine sie mecze zeby je rozczesac. A na dodatek przez te szarpanie wlosy sie niszczą.A czy oprócz tego ze sie dobrze rozczesują to czy zauważylyscie cos innego tez?? Że sa mocniejsze czy cos???/ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossssariaaa
a ja mieszkam w anglii i niestety tu nie dostane tego balsamu:( a znacie moze jakies ktore tutaj dostane i sa dobre? w takich zwyklych sklepach drogeryjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakamila kamila
no są takie gładziutkie potem, faktycznie jakby odżywione. a zapach ziołowy, bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
To super. mam nadzieje ze na moje wloski pomoże. Juz dlugo szukalam takiej odzywki,ktora pomoze na moje poplatane po umyciu wlosy. dzieki Wam bardzo. Mam nadzieje ze w rossmanie ja kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
A teraz piszę do Rossssariaaaa: Wejdz sobie na tą stronkę. Ta niebieska odżywka DOVE tez jest bardzo dobra. Moja siostra ją miala (BARDZO JĄ CHWALIŁA). Wlosy po niej sie łatwo rozczesują. W Anglii powinna byc :) Z tym ze jest drozsza 250 ml kosztuje okolo 20zl. Ja jutro lece do sklepu po MRS. POTTERS Z ALOESEM I BIALA HERBATA DO WLOSOW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
oooojjjj. to nie ta strona . Jeszcze raz spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
kurcze i znowu bład :( Rossssariaaa: Chodzi mi o DOVE - Linia Regenerująca suchych lub zniszczonych - Intensywnie Regenerująca Maseczka. Wpisz sobie tą nazwe w wyszukiwarke to Ci wyskoczy. Polecam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossssariaaa
oj zawiodlam sie na dovie, mialam po nich wszystkich(ich produktach) bardzo suche wlosy, do tego lupiez dostalam. bardzo mi to tez obciazylo wlosy i sie szybko pzetluszczaly. potrzebuje wlasnie czegos takiego naturalnego jak ta mrs potters. moze mi ktos pomoze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PYTANKO. Gdzie mozna kupić ten balsam MRS. POTTERS??? Bo wiem ze ciezko ja dostać. Prosze o odp. w jakich sklepach ją kupilyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
Rossssariaaa to ja juz nie wiem co Ci doradzić. Nie testowałam duzo odżywek. Ale dzisiaj mam zamiar kupić MRS.POTTERS. Moze Ci kupię i przyśle paczką??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
tak jak myslalam. Bylam u mnie w rossmanie i nie ma tego balsamu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossssariaaa
dziekuje ci agatko ale nie chce sie narzucac. poza tym tez slyszalam ze wszystkie produkty tej mrs potters jest trudno dostac. chyba w jakis zielarskich sklepach albo takich z naturalnymi szamponami i innymi kosmetykami. ja poszukam moze cos u mnie w jakis wiekszych supermarketach bo bardzo duzy wybor, moze znajde cos podobnego, jakis odpowiednik tego balsamu. chociaz watpie czy znajde jakis dobry balsam w supermarkecie bo jak wiadomo tu sama chemia;/ a czy sklepy takie z ziolami i naturalnymi kosmetykami tu istnieja to ja nie mam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
ja bylam tez u mnie w takim ziołowym sklepie i tez nie ma :( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
W rossmanie byly odżywki z tej firmy ale nie bylo akurat tej Z ALOESEM I BIALA HERBATA DO WLOSOW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH :( bede musiala codziennie zaglądać do rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ten przykład
na przykład w realu można ja kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
MAM!!! :) Kupiłam. Byłam w rano w rossmanie i nie było ale potem poszłam popołudniu i wylorzyli towar na półki. Wreszcie kupilam sobie ten balsam. Jutro będę myc włoski to zobacze jaki efekt będzie. A muszę powiedzieć ze bardzo sie opłaca 7 zl za AŻ 500ml. SUPER!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata*86
DZIEWCZYNY! Dzisiaj pierwszy raz użyłam tego balsamu do włosów MRS. POTTERS Z ALOESEM I BIALA HERBATA DO WLOSOW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH i musze przyznać że jestem ZACHWYCONA nim. On ma po prostu same plusy :) + włosy są po nim bardzo gładkie i się łatwo je rozczesuje (ja ZAWSZE miałam ten problem z moimi włosami, nie umiałam ich rozczesać, męczyłam sie z tym godzinę, a jak się szarpie włosy to się niszczą). A teraz ten problem zniknął :) Włosy są CUDOWNIE GŁADKIE :) + jest bardzo tani (kosztuje 7zl) +jest bardzo wydajny ponieważ jest duzy (opakowanie 500ml) a wystarczy go nałożyć trochę. +bardzo ładnie pachnie :) Same plusy. nic dodać nic ująć. POLECAM GORĄCO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne kosmetyki salonowe najlepiej kupować w specjalistycznych sklepach z tego typu asortymentem. Nie ma większego problemu z ich dostępnością, bo działa wiele sklepów online, więc niemal wszystkie marki można szybko i wygodnie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×