Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kliusiaczek

pre-test w ptk centertel

Polecane posty

Gość kliusiaczek

czy jest ktos kto moze pisal taki test. na co klada nacisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliusiaczek
wiem ze jest taki test ciazowy.tylko pod taka nazwa kryje sie takze test mna poczatku szkolenia w ptk centertel o ten drugi mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pisalammm
ja pisalam pretest i nie bylo zle...przygotu sie z oferty obecnej...ale i tez z pytan typu...jesli klient jest dynamizny w jaki sposob Ty powinienies sie zachowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytówka orange
nacisk jest na oferte biezaca dla kl.indyw i biznesu,stawki połączeń, schemat rozmowy,jak przeprowadzac rozmowy z klientem,jezeli bedzie zdenerwowany,itp.... itd.ja zdawalam 2 lata temu teraz oferta rozszerzona jest wiec pewnie ceny,przesyl inter.bezprzewodowego i stacjonarnego jednym słowem CHLEB POWSZEDNI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są diabły
A ja wam powiem prawdę o tej firmie. Na początku kłamią nic nie wolno wam notować, macie tylko umieć to znaleźć w intranecie. Tak do was mówią na szkoleniu: nic nie uczcie się na pamięć, szkolenie 6 tygodni. O jakaż to bzdura! Tak naprawdę szkolenie trwa 2 tygodnie i siadacie na słuchawki bez należytego przygotowania ani wiedzy bo przeciez nie kazali się tego uczyć. W 1 dniu na słuchawkach wytykają wam brak doświadczenia, wysłuchujecie kazania delikatnie mówiąc, nigdy nie zrozumią, że sami są winni bo zmienili zasady szkolenia. nagle wymagają ogromnej wiedzy tej co nie kazali. A jeszcze można dyscyplinarnie wylecieć jak coś źle zrobisz bo właśnie tak strasza na szkoleniu. Nie dziwię się klientom, że tak się denerwują. Kto wytrzyma na dłuższą metę takie traktowanie. Byle zbyć klienta, byle następny, na od.... Właśnie tak tam jest i nie wierzcie tym co miło mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×