Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EG

REWEKACYJNA NOWOŚĆ PRANIE BEZ DETERGENTÓW

Polecane posty

Gość EG

Witam wszystkich. Prała dzisiaj KULKĄ DO PRANIA bez proszku i to działa. Dostałam ją od znajomej jako nowość i chyba sobie kupie to cudo. Czy ktoś już miał doczynienia z czymś takim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimówka
ja słyszałam że normalnie możnaby prać na sucho za pomocą jakiś ultradzwięków czy coś w tym stylu.. a plamy by same odpadały przy jakiejś częstotliwości, tylko że wtedy by zbankrutowały wszystkie firmy z detergentami do prania i dlatego tego nie wprowadzają. słyszałam to już kilka lat temu podczas luźnych rozmów na uczelni z profesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EG
W tym przypadku chodzi o uwalnianie elektronów, które przechodząc do wody powodują wytworzenie jonów wodorowych i aktywnego tlenu. Wyczytałam to na opakowaniu kuli. A firmy produkujące proszki chyba mają pecha. MAMY WOLNY RYNEK i każdy może sobie kupić taką kulę do prania bez detergentów. Ja mam i jestem zadowolana. 0 kasy na proszek, mniej wody i prądu. A najważniejszeto to, że moje dziecko już się nie drapie. ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eg
czytałam o tych kulach i zaciekawiło mnie to, powiedz czy rzeczywiście pranie jest czyściutkie, czy schodzą wszystkie zabrudzenia, a np skarpety, albo pościel czy ręczniki , też można albo firany, i jeszcze jedno czy te kule z allegro to nie są jakieś podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EG
Piore z kulką od 4 dni. Prałam pościel, ręczniki, ubrania dzieci. Wszystko się dobrze wyprało. Białe rajstopki córki w których chodzi (bez pantofli) po podłodzi SĄ BIAŁE. Nie prałam jeszcze firan, ale moja znajoma prała i mówiła że są bielutkie. Co do kul z Allegro nie dam głowy że to oryginały bo: Moja znajoma która "wrobiła" ;-) mnie w kulkę działa aktywnie w sieci sprzedawców tej kuli. Byłam z nią na spotkaniu i wiem NA 100% że najtaniej można kupić za 150 zł jeżeli ktoś zostanie ich współpracownikiem (dla zainteresowanych numer sponsora od którego to wszystko wiem 9112). Na Allegro ktoś na kule po 150 zł a gdzie: prowizja dla allegro, podatek dla Urz Skarbowego??? Osobiście kupiłam z pierwszej ręki za 170, kupiłam też mamie i koleżankom w pracy - wszystkie są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EG
BIAŁĄ w czerwonym pudełku. Nazywa się " KULA PIORĄCA MAGIC BALL" NOWOŚC 2007. Można ją też pooglądać na stronie www.magic-ball.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×