Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia.w.84

Jedynka w tyle -

Polecane posty

Gość asia.w.84

Hejka moim wielkim problemem jest to ze mam prawą jedynkę w tyle:-(. Jestem juz po konsultacjach, wyciskach...no i 28 listopada mam już mieć założony aparat..Jak chyba każdy mam szereg wątpliwości, obaw, a chyba największą jest ta, że się nie uda.Mam wrażenie, że moja wada jest nie do wyprostowania..Czy ktoś miał coś podobnego, czyli jedynka w tyle i udało się ją ładnie wypchnąć do przodu??Moj wiek też nie jest już najlepszy jak na leczenie tego typu wady..mam 23 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, ja miałam 17 lat jak mi zalozono aparat - też jedna nachodziła na drugą.... mając 21 lat ściągnięto mi aparat - miala rowne żabki ale przy tym żeby to uzyskać wyrwali mi dwie \"czwórki\" na górze... mam szerokie ząbki w stosunku do dziąseł... Pzrez kolejne 2 lata nosiłam takie wkladki by ząbki dalej były \"na miejscu\" i ładne - niestety mam 25 lat przez dwa lata zabki są znów brzydkie :-( nie tak jak było ale nie są już tak równe.... Jedyne co może ortodonta zrobic to drugi aprat - już nigdy wiecej 0 TO STRASZLIWY BÓŁ na pocżatku i dużo \"roboty\" przy nim.... zapomnij o jedzeniu na mieście i o przekąskach.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj... ja w wieku 14 lat założyłam aparat --> miałam podobny probelm, w moim przypadku udało się oszczędzić wszystkie ząbki, wada wyleczona dośc szybko --> około 2,5 roku :)) później rok wkladek i ruchomego aparatu, jednak opłacało się --> ząbki wyglądają o niebo lepiej... choć idealne nie są :) Jesli Twoja wada jest bardzo poważna zęby mogą nie stać się idealnie równe, jednak z pewnością Twój uśmiech będzie ładniejszy... jesteś młodą osóbką więc to sie przydaje.. na każdym kroku - bo uśmiech przyciąga wzrok, a wiem jak to jest wstydzić się ząbków... Spróbuj -- dodatkowy plus, że ząbki będą Ci mniej przeszkadzały - łatwiej bedzie Ci o nie zadbać, poprawi Ci się dykcja ;)) Więc nie zwlekaj! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×