Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ide z wizytą

co kupić dziecku ktore ma 2 miesiące?

Polecane posty

Gość ide z wizytą

ide z wizyta do znajomych, ktorym urodzila sie coreczka. Musze chyba cos kupic, aby nie wpaść z pustymi rękoma, ale oni są dobrze ustawieni, mają kasę, wszystko juz chyba dostali, co tylko można wymyślić. Może ktoś podpowie z czym się zjawić? czy taki gryzak dla dziecka, to nie będzie zbyt skromnie. Mam na to jakies 30 zl i nie mogę wydac więcej. hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide z wizytą
takie 2 miesięczne dziecko chyba się niczym szczegolnym bawić nie może, więc.. może kupić zabawke dla dziecka w przedziale wiekowym 3 mce - 6 mcy, np. grające sloneczko? hehe ale problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci rade
moze taki album pt. Pierwszy rok zycia? moga powklejac tam zdjecia i wpisywac wazne daty typu pierwszy zabek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci rade
za 30 zl jest duza paczka pieluch w Lidlu , a sa naprawde b dobre, tylko zadna pamiatka z takiego prezentu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pocała coś kolorowego co można powiesić nad łóżeczkiem. I jakiś element ubranka np śpioszki. Albo tylko jedną z tych rzeczy. Na grzechotkę 2miesieczne niemowle jest za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały ma 2 miesiące i powiem ci ze kazdy prezent jest fajny. Jeśli nie masz na tyle kontaktu z mamą bobasa, żeby zapytac co by się jej przydało, to kup np. cos z ciuszków - tylko większe (tak 68, 74) - jakieś body + śpioszki zawsze się przydadzą. Albo jakiś zabawny zestaw - czapeczka + szalik na zimę. A z zabawek - to np. mój mały lubi jak mu się zawiesza różna zabaweczki na pałąku - np. wibrujący motylek, czy grzechocząca małpka - są kolorowe i dziecko się nimi zainteresuje, a nie muszą by wcale drogie. Albo jakiś pluszak z przyssawkami na szybę do samochodu. Moze byc karuzelka, ale nie wiem czy za 30 zł kupisz. Z tańszych to też np. grzechoczące skarpetki, możesz dorzucic paczkę chusteczek nawilżanych (tez zawsze się przydają), jakiś gryzaczek albo grzechotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide z wizytą
pieluchy - odpadaja - oni naprawde maja duzo kasy na najlepsze pieluchy i siostre pracujacą w aptece ( wszystkie promocje itp) śpiochy i inne ubrania - dziedkowie wyposażyli ich już chyba na 3 dzieci a nie na jedno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide z wizytą
wiecie - cieżko kupic coś komuś, kto ma w zasadzie wszystko i to najlepszej jakości.. mam tez znajomą z biednej rodziny, ktorej urodził się synek. Ona to się cieszy naprawdę z wszystkiego ( dzieciaczek ma stare zabawki po innych dzieciach wiec naprawde przydaje się wszystko) :) a tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałam ci to, co się u nas sprawdza, myślę, ze są to na tyle uniwersalne rzeczy, ze dla każdego dziecka dobre. Szczególnie jak nie masz za wiele kasy. W końcu nie chodzi o to, zeby \"się pokazac\" tylko, zeby dzidzia miała pamiątkę. Pomysł z albumem też jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrra - 74 nie bedzie za duze? Mi tak kupowała tesciowa i wyszlo fatalnie, bo Justynka 74 zaczela nosic w wieku 10 miesiecy (pozne lato) a tesciowa kupila zaraz po urodzeniu na zime... Dziecko ma rok a nieraz jescze 74 zakladam. Chodzi o to zeby przewidziec tez pore roku. Chyba ze bedzie to cos uniweraslnego np body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokolwiek byś kupiła, może się okazać, że już to mają..... myślę, że w tym przypadku ważna jest sama wizyta. ja kupiłabym mimo wszystko śpioszki lub pampersy. sama będę w podobnej sytuacji jak ty za 2 tygodnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie zalezy od dziecka - mój mały ma 2 miesiące i ja kupuję mu już 68, bo 62 ma na styk. Ale może masz rację, że 74 może zbyt na wyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrra - bo chłopcy sa z reguły wieksi od dziewczynek. A inna sprawa, ze Justyś nosiła 68 bardzo dlugo, bo dziecko rosnie jakos tak skokami i pare miesiecy bylo 68, nagle 74-80 a teraz juz musze 86... przeskoczyla 2 rozmiary w 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci rade
z tymi ubrankami serio bywa roznie, bo nie dosc, ze kazde dziecko rosnie szybciej badz wolniej to jeszcze szyja to chyba jacys poeci, bo nie raz roz wypada za duzy badz za maly, przykrotki badz za szeroki itd. Ja bym ubranko kupila tylko, jesli orientujesz sie co i jak masz kupic..w innym razie zabawka badz pamiatka lepsza, moze jakas ramka na zdjecie rodzinne z dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała dostala od mojej siostry poduszeczke- kosztuje okolo 19 zl taka mieciutka a na niej zolta kaczuszka z wystajacym gumowym dziobem, blekitne niebo, zielona trawka- niektore elementy wystaja poza poduszeczke. Mała ja uwielbia- stawiam jej ja w łozeczku a ona patrzy jak zaczarowana- teraz to juz ja bierze do rak i gryzie ale kiedy tylko patrzyla :) Czesto cos mówi do tej poduszeczki. Mysle ze w kazdym supermarkecie na dziale z zabawkami takie kolorowe fantazyjne poduszeczki dostaniesz a to strasznie fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA -- no może, chociaż mój bąbel urodzil sie nieduży - 2900, ale teraz szybko przybiera i wazy już ok. 5,5 kg :) Do autorki -- skoro oni wszystko mają to faktycznie masz problem. Musisz kupi coś uniwersalnego (i zeby sie nie dalo ocenic czy za tanie czy za drogie :P Ja nadal popieram pomysł albumu - pamiątki, albo ładnej ramki na zdjęcie - sa takie z ozdobami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide z wizytą
dzieki za pomysly !!:) super - album i poduszeczka - może tego jeszcze nie maja ;) na pewno teraz juz coś wybiore dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide z wizytą
poduszeczka słodka, ale czy to bezpieczne?;) nie mam dzieci i sie nie znam..hehe..czy np. tymi wystającymi cześciami czegos sobie mala nie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam 2 albumy i żaden z nich nie został wykorzystany. Wywołuję zdjęcia w dużym formacie, a te, które mogłabym wrzucić do albumu musiałyby być małe. Zdjęcia trzymam w dużym albumie i mam je na płytach. A pierwszy ząbek, pierwszy uśmiech i pierwszą kupkę mogę zapisać na blogu.:P Ta poduszeczka to rzeczywiście dobry pomysł. Zawsze możesz też kupić jakąś maskotkę. Drogie prezenty są zarezerwowane dla babć, chrzestnych i rodziców. Znajomi, koleżanki mogą naprawdę kupić jakiś drobiazg. Jak ktoś ma wszystko, to ubranek, zabawek, pieluch, kosmetyków, na pewno mu nie brakuje. Ja ostatnio kupiłam coś takiego: http://www.allegro.pl/item257203400_poduszki_jaski_z_maskotka_poduszka_dzieci_jasiek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze mi się przypomniało - moze płytę z piosenkami - \"Muzyka bobasa\" czy jakoś tak - słyszałam, ze to sa utwory skomponowane specjalnie dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide z wizyta nic sobie nie zrobi bo to wszystko jest miekkie a dziób jest z takiej samej gumy jak zwierzaki piszczace :) fajnie sie go gryzie jak sie wyrzynaja zabki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide z wizytą
haha:D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramka ramka
taka dziecięca,albo ta płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jeszcze mi się przypomniala fajna rzecz - na allegro mozna kupic takie ramki na zdjęcia + odcisk rączki lub nóżki w glinie, albo sama takie gliniane albo piaskowe zestawy do odcisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Online Pharmacy Rx One Nolvadex En Pharmacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×