Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca w banku jako kasjer

praca w banku jako kasjer

Polecane posty

Gość praca w banku jako kasjer

hejo, we wtorek idena rozmowe odnosnie pracy w banku jako kasjer!! Jak wyglada taka praca!! tzn mniej wiecej wiem, ale nie wiem czy sobie poradze!! Prosze o opinie!! I jak ma sie przygotowac do takiej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam kiedyś na takiej
rozmowie i pamiętam że pytali mnie czy mam kurs kasjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleaaa
odradzam wszystkim prace w banku na kasie. Pracowalam pol roku, ciagle poganiali mnie szybciej , szybciej. klientow coraz wiecej, jedna kasjerka, jak sie pomyliłam dopłacałam do interesu, atmosfera okropna, myslalam ze zeswiruje. Łatwo sie dostac, wiele osob samych odchodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażynka_87
zależy do jakiego banku idziesz. Ogólnie kasa jest bardzo stresująca na początku. Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleaaa
pracowałam w spółdzielczym, ciagle ruch, bez przerwy, nikt cie nie zastapi , bylam jedyna kasjerka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W BPH to samo, widzę, że dziewczynom nosem wychodzi ta praca. Patrząc po nich - zajedziesz się, odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERDOLCIE ROBOTE
I SIEDŹCIE W DOMU I ŻALCIE SIE NA FORACH. W DOMU DU-PA NIE BOLI OD SIEDZENIA , ALE W PRACY TO ZAWSZE w.g was prze-je-ba-ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma się taką wiedzę, umiejętności i doświadczenie, że można sobie przebierać, to o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×