Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evlenka

czy niedorzeczne jest niedołączanie listu motywacyjnego do cv?

Polecane posty

Jeśli chcą tylko CV to wysyłasz CV. Jeśli jest napisane, że CV i list motywacyjny to też chyba wszystko jasne :) Rozumiem, że nie sprecyzowali ? Ja wysyłam zawsze z listem, chyba że pisze że CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Moim zdaniem list motywacyjny to jedna z głupszych rzeczy jakie wymyslono :O Nie widze sensu w pisaniu tego :O Co tam pisac wielkiego? Ze moim najwiekszym marzeniem było juz od wczesnych lat mlodzienczych bylo podjecie pracy w Panstwa firmie oraz pragne rozwijac sie nieustannie i poszerzac swoje horyzonty blablabla :O? Nie mowie o ludziach, ktorzy maja jakies tam doswiadczenie i chcą czyms zablysnac, a nie beda tego wrzucac w CV. Ale co moze napisac w liscie taki swiezy, zielony student :O Bezsens. Moim zdaniem CV powinno byc bazą, a jeśli ktos chce sprawdzic moj sposob wyslawiania się i zgłebiac moja osobowosc to niech zaprosi mnie na rozmowe kwalifikacyjna :O Takie jest moje zdanie, co nie zmienia faktu, ze sama pisze listy (tzn zmieniam adresy, daty i ewentualnie cos dodaje a cos usuwam...załosne :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101010
te wszystkie CV i listy motywacyjne to jedna wielka lipa:d dobrej pracy sie nie dostaje za kilka ładnie napisanych zdań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w liście motywacyjnym piszę to co może być istotne z punktu widzenia pracodawcy, a czego nie ma w CV, czyli np piszę o odbytych praktykach w banku i sądzie, piszę jak ważne jest dla mnie bezpieczeństwo danych, i inne rzeczy, którymi chcę się pochwalić :) Staram się , aby list motywacyjny był odbiciem tego, czego szuka pracodawca. Choć oczywiście nie piszę listu mot. dla każdej firmy od nowa. Staram się aby list mot. pomagał mi, był uzupełnieniem CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantelle x
przeciez informacje o praktykach zamieszcza sie w CV:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie.. list motywacyjny to nie jest taka głupia sprawa, listem motywacyjnym mozna sie niezle zaprezentowac, ale trzeba poswiecic na to troche czasu, a nie w 10 minut przerobic jakis sciągnięty z gratka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w CV nie piszę o praktykach, jedynie o pracy zawodowej, włączając w to prace na umowy zlecenia. No i Zuzka24 ma rację. Skoro list mot. musi być, warto żeby świadczył na naszą korzyść :) Jest to doskonałe narzędzie aby ukazać, że jest się najlepszym kandydatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×