Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastka19

Proszę o poradę w sprawie pracy. Solarium/tipsy

Polecane posty

Byłam dzisiaj na rozmowie. To jeszcze nic pewnego, mam tydzień czekać na telefon. To byłaby moja pierwsza praca. Nie mam dużych wymagań, lecz nie wiem czy takie coś jest opłacalne. Otóż pracowałabym w solarium, dodatkowo do grudnia musiałabym nauczyć się robić tipsy. Myślę, że z tym nie będzie problemu, bo już coś wiem na ten temat. Praca od poniedziałku do piątku ok 6h dziennie, czasem 5 a czasem 7 w zależności od ilości klientów. No i właśnie, wynagrodzenie również zależne jest od ilości klientów. Pracodawca przekazywał wszystko w samych superlatywach. W najlepszym wypadku za dzień dostałabym conajmniej 60zł. Jednak jeśli nie będzie chętnych na robienie tipsów to z samego solarium dostanę ok 30zł. Za ok 20 dni pracy za 60zł dziennie wychodzi ok 1200zł, a za 30zł dziennie ok 600zł. Satysfakcjonuje mnie również 600zł, lecz martwi mnie ta nie pewność. Wolałabym mieć określoną stawkę wynagrodzenia. Dodam, że w pobliżu nie ma innego solarium i nikt nie robi tipsów. Lokal jest nie daleko hipermarketu, na osiedlu w tzw piwnicy bloku. Może ktoś pracował na takich zasadach? Jeśli nie to również będę wdzięczna za wszystkie rady. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patafian PZ
czyli praca będzie ne lewo, tak?? bo w innym przypadku najnizsza krajowa to jakies 650 na rekę, wiec koles niech Ci łaski nie robi, np chyba ze to umowa zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog
NIe, tro nie jest praca na lewo, tylko pewni na umowe zlecenie, a tu zarobki to kalejdoskop. Na Twoim miejscu bym to wziela, bo ruch bedziesz miala, a wiec sobie ladnie zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×