Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

babiczka

tak sie zastanawiam - dużo jest kobiet, które nie chcą drugiej ciąży

Polecane posty

Gość stara choleryczka
należy do tej grupy kobiet, ale nie robi mi się nie dobrze na wspomnienie o pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
ja jestem w 25 tyg ciazy ale i juz postanowilam ze nie chce drugi raz byc w ciazy i przechodzic przez to samo co teraz:( a jeszce najgorsze przede mna -porod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie......
ja tak miałam nie chciałam drugiego dziecka przez 10 lat ... a teraz mam w domu 10 latkę i 5i pół miesięcznego bobaska :) i była to świadoma decyzja ... a przez 10 lat mówiłam drugiego dziecka NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w 23 tygodniu i spodziewam sie synusia ale juz teraz pytam Meza kiedy coreczka. Boje sie strasznie porodu ale chce miec jeszcze jednego bobasa. To raczej moj Maz mowi, ze wiecej juz nie bo nie zniesie tych ciazowych nastrojow. Aczkolwiek ostatnio powiedzial mi, ze za piec lat. Kolezanka po pierwszej ciazy bardzo sie zrazila i stwierdzila, ze juz nigdy w zyciu. Teraz ma drugiego bobasai jest bardzo szczesliwa. Sama smieje sie z tego co kiedys mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę boję się mieć drugie dziecko. Czasy są tak niepewne. Dzisiaj jest praca, jutro może jej nie myć. Dzisiaj mamy pieniądze, samochody, własny dom, a jutro możemy to wszystko stracić. Nie wiem czy zdecyduję się na drugie dziecko. Co do ciąży i porodu- mam raczej miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też takie mam myślenie z jednej strony chciała bym mieć drugie dzieciątko a z drugiej córcia troszkę odchowana ma 3 latka zaczęłam właśnie prace Marysia chodzi do przedszkola wszystko się jakoś układa no i boję sie ciąży poprzednia była zagrożona i oczywiście porodu też się boję bo teraz wiem co mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam szybki porod bo rodzilam 2 godz ale nigdy wiecej nie zdecyduje sie na druga ciaze, wlasnie przez porod, byl bardzo bolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×