Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość straszny szok

13-latka w ciąży!!!

Polecane posty

Gość susukiiii
zgadzam sie z kirikao... ja mam 18 lat i akurat obawiam sie ciazy a wcale dupy nie dawalam, tylko wspolzylam z partnerem. i nie kazda nastolatka w ciazy to dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama 16
ja mam 16 i termin na maja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj na izbie przyjec bylam na nieklanskiej w warszawie z corka...i na usg doktor powiedzial ze ostatnio byla u niego na usg dziewczynka 12(!) lat w 20(!)tygodniu ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyobrazaciee sobie?????????? dopeiro w 20 tyg sie okazalao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka buleczka
ja chodzilam z taka dziewczyna do klasy do podstawowki, urodzila w wieku 14 lat, dla naszej miejscowosci to byl normalnie szok, dzis ja mam 23 lata i jak ja widuje gdzies w zyciu bym nie pomyslala, ma teraz juz trojke dzieci, a ja bidna nie moge miec jednego!!! zycie jest niesprawiedliwe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne to jest ! Straszne !! Gdzie dziciństwo ? Gdzie nastoletnie szalenstwo ..... Mam bratanka 12 letniego i On w simsy zasuwa i samochodzikami się bawi i jestem dumna z Niego .... No ale dziewczynki chyba szybciej dojrzewają ..ale w tym wieku pociąg sekuslany ? dobrze napisala chyba katia ..to juz dewiacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka buleczko ja znam dziewcyzne chodzilysmy do 1 klasy w podstawowcee w moim wieku (24 lata) w ciazy z 3 dzieckiem :O wyglada jakby była kolo 40 stki zaniedbana .....ubrana byle jak ....szok ! w zyciu bym jej nie dala wieku jaki ma w dowodzie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×