Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agha Agg

Chcę być fotomodelką...

Polecane posty

Gość Agha Agg

Witam wszystkich :) Chciałabym zapytać, jakie cechy powinna mieć fotomodelka? I jak powinna zacząć karierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre portfolio (nie daj się naciągnąć na jakiś badziew) i po agencjach. Potem castingi. Każdy ma szanse bo zapotrzebowanie jest przeróżne. W najgorszym wypadku pójdziesz na statystke albo epizody w reklamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAKS93731
Koleżanka wyżej dobrze radzi - bez portfolio ani rusz ;) Później możesz założyć konto na jakiejś stronie poświęconej modelkom. Ja swego czasu zaczynałam od strony http://epicamodels.pl/ Dzięki tej stronie miałam możliwość wzięcia udziału w kilku sesjach :) Co prawda obecnie musiałam zaprzestać temu - szkoła, ale myślę czy za rok ponownie nie spróbuję, w końcu mam dopiero 17 lat :P A strona naprawdę stwarza szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskooo
Jeśli nie masz portfolio, możesz bez większego wysiłku sobie to ogarnąć :) Np są konkursy, w których wygrywa się profesjonalne sesje zdjęciowe:)) Generalnie jest tego masa w necie, ja sama widziałam taki ostatnio na fanpage'u PH Matarnia:) Jak chcesz zacząć karierę w fotomodelingu to wydaje mi się, że jest to super okazja na start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agha Agg
A czy to prawda że w portfolio trzeba mieć koniecznie też rozebrane zdjęcia? Prawde mowiąc tego bym nie chciała. Może kiedyś tak ale nie na początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×