Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka19999

praca dla studentki

Polecane posty

Gość studentka19999

studiuje pedagogike zaocznie, gdzie powinnam szukac pracy?? nigdy nie pracowalam a teraz siedze i nudze sie w domu :( a moze znacie jakas ciekawa prace w domu??? np przepisywanie tekstow na komputerze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HW
Studiujesz zaocznie i nie pracujesz? Suuuuper, chyba zostaniesz moją idolką. A z ciekawości, kto Cię utrzymuje moja droga panno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być w domu? Też można, ale lepiej już siedzieć np. w sklepie odzieżowym i się nudzić, a za 1500 netto miesięcznie. Conajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynkazmarcepanu
Ja studiuję dziennie i obok korepetycji teraz podjęłam pracę w H&M. W końcu mam na utrzymaniu własny samochód. Pracuj, szkoda czasu. I nie w domu. Poznasz nowych ludzi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkazmarcepanu >> podziwiam :) a jak się dogadałaś z kierowniczką? ile masz godzin zajęć? Chodzisz na wszystkie czy wybrane? I na którym jesteś roku? :D sorry, ze tyle pytan, ale podziwiam takie osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynkazmarcepanu
Mam umowę zlecenie, pracuje kiedy mogę. Weekendy plus kilka godzin w tygodniu, gdy mam czas. Nie musiałam się specjalnie dogadywać. Od razu zaznaczyłam, że studia są najważniejsze, ale chcę pracować, bo mam już kilka rzeczy na utrzymaniu, poza tym nic tak nie rozwija jak praca. Przeszłam dwie rozmowy i już. Jak się okazało dla nich to, że się uczę nie jest wadą a zaletą i przywitali mnie z otwartymi rękoma wręcz :P. Rok drugi:). I nie ma czego podziwiać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynkazmarcepanu
A zajęcia mam 5 razy w tygodniu, codziennie. To dopiero drugi rok, ale bywają wolniejsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynkazmarcepanu
I naprawdę dziewczyno, poszukaj pracy. Teraz jest okazja, bo część ludzi siedzi jeszcze w UK:). Na tym portalu widuję ciekawe oferty. http://www.infopraca.pl/ Na pewno szybko coś znajdziesz i nie tylko zarobisz na siebie, ale zdobędziesz doświadczenie w pracy z ludźmi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×