Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikana 2008

czy Dominikana to dobre miejsce na podroz poslubna?

Polecane posty

Gość Dominikana 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare dni temu dostalam pocztówke od ciotki ktora wlasnie pojechala na Dominikane i jest zachwycona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikana 2008
mysle tez o Malediwach to ma byc podroz zycia i jestem ciekawa jakie macie z takich wakacj wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikana jest moim marzeniem :) może się uda w podróż poślubna kto wie? :) kolezanka moja była widzialam zdjecia, poprostu rewelacja!! jak w bajce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malediwy? na studiach mialam kolezanke ktora była tam jakis czas, tez super, ale jednak Dominikana bardziej mnie urzekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikana 2008
Cafka a Ty gdzie planujesz jest podroz poslubna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ile pieniazkow wydamy na przyjecie weselne, ale Dominikana zawsze mi sie podobała i jesli finansowo sie wyrobimy to moze własnie to bedzie Dominikana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikana 2008
My nie wydamy wiecej niz 10 000zl na ten wyjazd raz sie jedzie w podroz poslubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia :) My jeszcze nie planujemy,bo jest za wczesnie a pomarzyc można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie wiecej niz
10 tys , to tylko Dominikana Malediwy sa drozsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpanu szpanu
ja pindole, laska se chce poszpanowac, że ja na Dominikanę stac, o jejuśku no wzruszyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikana 2008
my chcemy wydac 10 000 zl na osobe ale ani grosza wiecej.Chcemy sobie zrobic prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My również wybraliśmy Dominikanę na miejsce naszej podrózy poślubnej- i wylatujemy już jutro. :) Koszty podróży wynoszą ponad 10 000 przy pobycie 8 dniowym (7-15.11). Podejrzewam, że dłuższy turnus jest niewiele droższy, bo zasadnicza częśc kosztów podróży to bilety lotnicze a nie sam hotel. My zatrzymujemy się w hotelu Grand Paradise Bavaro Beach rejonie w rejonie Punta Cana- o wrażeniach dziewczynom zainteresowanym tym tematem będę mogła napisac po powrocie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvicx
wydasz mniej jak polecisz z Niemiec, bo sa tansze bilety, zobacz na konradtravel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz znaleźć nawet tańsze oferty niż te na lotnisku - spróbuj na www.wakacjeamigos.pl  - sprawdzone biuro  i duży wybór fajnych wycieczek w różnych kierunkach. Za 500 euro aktualnie raczej nie ma szans polecieć  na Dominikanę za taką kasę - ale rzeczywiście w ubiegłym roku  ANEX  miał takie ceny przez krótką chwilkę  z wylotem  z Dusseldorfu . Bardzo dużo ludzi z tego skorzystało .Zatem warto śledzić oferty na   naszej stronie. Pozdrawiam Jagoda z Amigos z Jeleniej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×