Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syg

CIUCHLAND lub inaczej mówiąc sklep z używaną odzieżą JAk to ugryźć?????

Polecane posty

Gość Syg

Witam, Jestem zainteresowana otwarciem sklepiku z używaną odzieżą. Chciałabym, żeby jakaś mądra głowa udzieliła mi praktycznych wskazówek. Może już koś ma taki sklepik i chciałaby się podzielić doświadczeniami. Chciałabym wiedzieć jakich sytuacji unikać na co uważąć we współpracy z dostawcami, itp. Moje GG 61144, Dziękuję z góry za pomoc, POzdrawiam Syg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syg
Witam ponownie, Może ktoś przynajmniej podpowie ile realnie potrzeba pieniędzy na taki rodzaj działaności?? W założeniu, że sklep będzie miał ok 40 m2 powierzchni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj innego wyjscia
Nie warto , mam dwa , ale zamykam ,za duża konkurencja i coraz gorsze ciuchy,naprawde nie warto.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Pełno tego i te ciuchy które są to obrzydlistwo. Ostatnie które zakupiłam do tej pory mam i sprzedam chyba po 2zł za sztuke np kurtki i płaszcze bo za 5 czy 9 zł to już na allegro można coś lepszego znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syg
Słuchajcie a ile tak mniej wiecej potrzeba na otwarcie?? Czy ok 25 do 30 tyś wystaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syg
Bardzo dziękuję za radę. A czy zdarzają się nieuczciwi importerzy?? Na co należałoby uważać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syg
Dziękuję za pomoc Wszystkim życzliwym Polakom. Wielka dla Was buźka. Przynajmniej znalazł się ktoś kto próbował mnie zniechęcić, bo na pomoc w sprawie własnego biznesu raczej nie ma co liczyć, że już nie wspomnę o jakich kolwiek wskazówkach. No cóż rozumiem, że ktoś też się musiał nachodzić, żeby coś zrobić i nikomu nie pomoże ( taka mentalność Polaka) sam niech się nałazi. Jednak moim zdaniem i we własnym przekonaniu uważam, że internet jest nieograniczonym dostępem do informacji i ktoś np z Krakowa mógłby pomóc komuś np z Gdańska, bo to chyba żadna dla niego konkurencja. Jakoś nie wierzę, żę nie ma tu nikogo kto taki biznesik prowadzi, bo przeciersz wyrastają te sklepy jak grzyby po deszczu. W każdym bądź razie dziękuję za sprowadzenie na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syg dlaczego tak się unosisz? To jest właśnie mentalność Polaka. Może faktycznie nie ma tutaj żadnej osoby która prowadzi ciuchland. A może są zapracowani i nie mają czasu żeby siedzieć na kafe? Zrób biznes plan i wtedy będziesz wiedzieć czy to jest opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syg
Nastka własnie to jest zastanawiające, że ludzie odpowiadają na posty gdy ktoś się unosi, a gdy zwyczajnie prosi o pomoc to nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam ciucholandu :) Dodatkowo sprzedałam troche worów na allegro ;) ale już koniec z tym bo się nie opłaca. Pytasz czy są nie uczciwi... pewnie jak wszędzie są. Trzeba dobrze przejrzeć towar, żeby nie wyjść z torbą porwanych skarpet, targować się o cene, wziąć fakture i już. Jaka to filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×