Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia 28

wymioty trzylatka

Polecane posty

Mam pytanie do mamuś które mają może jakieś większe doświadczenie otóż moja córka ma 2 latka 10 m-cy wczoraj wieczorem zjadła kolacje poszła spać ok 9 o 11 obudziła się i zaczęła wymiotować myślałam że na tym się skończy ale niestety dałam jej pić też wymiotowała w sumie wymioty trwały tak do 1 w nocy leciała już potem żółć tylko ,wezwałam pogotowie bo nie mogłam jej podać nic bo wszystko zwracała dostała czopki i jakoś ok 3 w nocy zasnęła teraz jak na razie jest ok daję jej tylko angielkę i i taką zupkę z marchewki i ryżu nie gorączkuje nie mam żadnych innych objawów nie wiem tylko czy to początek jakiejś choroby czy zatrucie dodam że wieczorem zjadła jajecznice z pomidorami jedliśmy ja zresztą wszyscy ,nigdy wcześniej nie miała takich objawów martw mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdz sobie....
Obecnie panuje wirsu grypy zołądkowej która atakuje dzieci.Spokojnie radze jechać jutro na spokojnie na jakis ostry dyżur i na spokojnie zbadać dziecko i pewnie zalecą jakieś badanie.Jesli jest ok teraz to sie nie martw już.Dawaj jej wszystko gotowane nic smażonego,pieczonego zadnych owoców i warzyw zeby była na diecie.Nawet jak przegłoduje nic sie nie stanie.Dawaj dużo picia a na wymioty i na brzuch dobra jest cola ale odgazowana. Buziaczki dla malutkiej~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie tak robie dieta i na razie czekam też myślałam ze to może być taki wirus ale on się chyba objawia też biegunką i temperaturą na razie nic się nie dzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czego zakładasz
czekaj powinna pojawic sie goraczka i biegunka .Chyba że dziecku zaszkodziła jajecznica,np skorka z pomidora czy nieswieze jajeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam nadzieję że się nie pojawią bo ze mnie to straszna panikara jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////
u nas w tamtym roku wsztscy zlapalismy tego wirusa najpierw moj sym zacza wymiotowac wymiotowal przez noc pozniej wymioty ustaly i pojawila sie biegunka ktora trwala okolo 4 dni nie goraczkowal przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zakładaj że Cię zechce
Kasiu ,jesli się pojawi tzn że to wirus,nic groznego:) podasz dziecku kisielki,chlodna herbatkę,smectę i po sprawie.Glówka do góry,zdrowka corci zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny trochę jestem spokojniejsza co ja mam poradzić jak mam taki charakter że każda choroba wydaje mi się czymś strasznym ale myślę że będzie dobrze pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×