Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miki22

Glukoza50g - wynik 67 na czczo i 167 po godzinie

Polecane posty

co o tym sądzicie. martwie się bo wiem ze cos nie tak a wizyte mam za tydzień. jestem w 30 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamiku
jezeli babki z laboratorium nie kazaly natychmiast skontaktowac sie z ginem to nie ma sie co martwic, ja mialam wynik na granicy i nie bylo problemu, pozniej gin kazal powtorzyc wynik i bylo juz ok najwyzej czeka cie specjalna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebusik
7 to raczej mało poza granicą....ja miałam 10 powyżej i lekarz mówił ,że tyle to prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki nie chcę cię straszyć ale narma jest do 140 ! ja miałam 150 i wylądowałam w poradni diabetologicznej i na diecie i musiałam powtarzać glukozę tyle, ze już z 75g :O Ale nie martw się na zapas ;) może poprostu zjadłas dnia poprzedniego jakies łodkiości i dlatego masz podwyższoną nietolerancję?? ja najadałam sie winogron :( ale i tak pszełam na dietkę bezcukrową .......... ;) i po 2 tyg wynik z 75g glukozy wyszedł mi książkowo ;) Więc bez paniki :) Idź do lekarza to on cię zna i prowadzi twoją ciążę i napewno cos ci doradzi ;) Buzia :) ps a jak znosisz ciążę? dzidziuś kopie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×