Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grube udaaaa

odsysanie tluszczu z ud... Ktos robil?

Polecane posty

Gość AmeliaKa
Ja jestem zadowolona z efektów zabiegu liposukcji w klinice Mirackiego w Warszawie. Z moich ud zniknął w końcu cellulitm a efekt utrzymuje się już od paru miesięcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest ktoś z Wrocławia to polecam klinikę Knakiewiczów. Miałam tam robioną liposukcję ud i w pełni jestem zadowolona, opieka jest na najwyższym poziomie. Myślę, że w przypadku operacji plastycznych nie warto się kierować ceną ale jakością, więc poczytałam na forach, podpytałam jednej znajomej pani doktor i wybrałam się do Knakiewicza z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest to dla Ciebie duży problem to myślę, że warto. Ja miałam taki zabieg ( połączony z przeszczepem tłuszczu w inne miejsce) i jestem zadowolona. Jeśli mogę polecić klinikę, bo to bardzo ważne żeby trafić w dobre ręce, to zachęcam do wybrania http://lagunaestetica.pl/ Bardzo dobrzy specjaliści, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna837
Ja liposukcję ud miałam robioną w szpitalu Medicover. Czasem to ostatnia deska ratunku, bo organizm chudnie, ale trafi się czasem problemowa część ciała, z której schudnąć się nie da... Zabieg może wymaga trochę zachodu, ale według mnie warto. W końcu mam szczupłe uda i nie muszę się ich wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalipo
Dziewczyny ja również mam ustalony termin na lipo ud. Czy jest tutaj ktoś kto robił operacje w zachodniopomorskim w przeciągu 2 ostatnich lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani, która pisała... " gość 2017.01.19 Jestem po liposukcji całych nóg, bryczesy, tył uda, wew strona, kolano i łydka. Efekty są niesamowite... " Bardzo proszę o informację gdzie robiła Pni ten zabieg, mnie niestety tez dotyczą całe nogi, a nie wiem do kogo się udać... Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cisza nikt nic nie napisał ......... zdecydowałam się na operacje lipo ud u dr Pastuchy. Zapłaciłam już więc nie ma odwrotu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak długo będzie bolało po lipo ud. Jestem 48 godz po i ledwo żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boleć to mnie wcale nie bolało, przez 2 dni tylko mnie skóra swędziała, teraz jestem 5 dni i juz tylko jak się mocniej uderze to czuje ból a tak to to już spać mogę nawet na bokach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odp. i pocieszenie. Pomimo wielkiego bólu jak ktoś zapytałby mnie czy pójdę na lipo to w ciemno powiedziałabym że tak. Efekty będą oszałamiające !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddytkka
Witam, byłam wczoraj na konsultacji i we wrześniu będę miała liposukcję laserową ud strona wewnętrzna i zewnętrzna . Trochę się boję, czy możecie napisać jak długo się to wszystko goi, jak długo będę wyłączona z pracy ( praca siedząca ) ? Jaki koszty poniosłyście ? Jaki jest efekt w cm, lub rozmiarze po upływie dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to lipo laserowe ale po mojej operacji metodą ultradzwiękową efekty są po 5 cm -6cm. W pierwszych 3 tyg zapomnij o siedzeniu przy kompie bo nogi puchną jak banie. Jestem 7 tydz po i w dalszym ciągu czuje dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podpowiedz .............. jestem 8 tygodni po liposukcji ud !!! Jak długo jeszcze powinnam nosić te niewygodne getry ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKarola
Ja robiłam uda i brzuch metodą Vaser i nosiłam te ubranko przez 6 tygodni, ale tylko początkowo przez cały czas, a później tylko na noc. Dyskomfort był tylko przez pierwszy tydzień, bo czułam jakbym miała zakwasy :) Według lekarza i tak tu napisali http://centrumliposukcji.pl/ Po zabiegu liposukcji powinno się nosić specjalne ubranko przez 3 tygodnie, ale lekarz mi powiedział, że jeśli mogę chwilę dłużej, to nie zaszkodzi. Więc może co klinika i lekarz to inne wskazania, ale może też robią ciut inna techniką i dlatego inny kazał Ci nosić przez 8 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z efektów
Ja nosiłam spodnie bardzo, bardzo mocno obcisłe około 5 miesięcy ....... dzień/ noc i po 6 miesiącach spokojnie mogę się pochwalić mam po 8 cm mniej w udzie!!! Widok oszałamiający :) pozostała mi kontynuacja masaży, basen, siłownia w celu ujędrniania skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK86
Dziewczyny, W poniedziałek jade na liposukcje łydek, ud z przodu i kolan... tył niestety zostaje, ponieważ za dużo tego jak na jeden raz. Lipo będzie mi robił dr Chęciński, mam nadzieje, ze dobry wybór. Zdaje sobie sprawę z tego, ze nogi będą bardzo opuchnięte. Teraz mam problem z wciśnięciem się w spodnie, napiszcie proszę jak jest po? Czy będą dużo grubsze niż teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam liposukcję w stargardzie w gabinecie Piotra Romańczuka i zabieg przeszłam bez problemu, a efekty były widoczne od razu. Zdecydowanie skuteczna metoda. Ceny są podane na stronie www.piotrromanczuk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat u mnie sprawdził się reology, poleciła mi go kuzynka, bo sama korzystała w Clinica cosmetologica, co prawda musiałam zrobić aż 6 zabiegów, ale za to trafiła m na zniżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7742
Ja miałam liposukcję. Zabieg wykonał doktor Pabiańczyk i jeśli masz okazję jechać do Krakowa na ten zabieg, to polecam Ci właśnie tego lekarza. Doktor spisał się świetnie! Znów jestem szczupła i atrakcyjna, a przy tym nie wyglądam jak szkieletor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancia

Robiły Wam sie pod ubraniami uciskowymi pecherze z plynem, cos jak odcisk, otarcia z wydzielina? Mam nowy brzuszek a planuje jeszcze uda i psychicznie sie nastawiam, bo od gorsetu mam wlasnie takie otarcia. Jutro ide na konsultacje do chirurga. Sadze ze zadne lasery nie zadzislaja, schudlam ponad 60kg wiec nie potrzebuje usuwac tluszczu a nadmiar skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaX

Miałam odsysanie tłuszczu z ud w klinice w Krakowie, u dr Pabiańczyka i początkowo wydawało mi się że efekt jest minimalny, dopiero jak spojrzałam na mój tyłek, który za duży nie jest, to zauważyłam że się wydatniejszy i zrozumiałam różnicę 😄 także teraz jestem mega zadowolona bo wydaje mi się że mam idealne proporcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia

Też robiłam liposukcję u Pabiańczyka. Miałam problem z brzuchem bo zawsze tam miałam za dużo, polecam fajny, aczkolwiek trochę kosztowny sposób jak nie dajecie rady z jakąś partią ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melcia

Mi ładnie tłuszczyk zniknął po karboksyterapii. Wiem, niekórzy myślą ze zabieg z igłami to coś strasznego, też się balam trochę, ale się nie patrzyłam i nawet nie bolało. Panie z kliniki kosmetologiki bardzo profesjonalnie to wykonały takze polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Moje uda były moim koszmarem -nie pomagały ćwiczenia, dieta, masaże. W końcu udałam się do dr Boligłowy i mam czego chciałam! Piękne i zgrabne ciało - polecam na bardzo uciążliwe komórki tłuszczowe jak moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie łaska dieta i ćwiczenia.Tylko najpierw tycie a potem odsysanie.I znów tycie .A po czym...Ja wiem .I nie jem tyle żeby tyć.A wy?.Smacznego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Modelowałam sylwetkę technologią www.teambeauty.pl/liposonic-lipo-hifu. Na mnie żadna dieta nigdy nie działała. Trochę zawsze z pleców chudłam, z rąk i tyle. Zatrzymywało się. Dzięki temu zabiegowi wyrównałam sobie linię bioder można powiedzieć, nogi inaczej wyglądają. Jestem można powiedzieć fanatyczką zdrowego stylu życia, ale jak standardowe metody nie działają to trzeba sięgnąć po technologię. Całe szczęście, że coś takiego jest, bo nie wiem, jak inaczej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajka

Ja byłam na odsysaniu tłuszczu z ud, zabieg liposukcji wykonali w Radzikowska Clinic. Superzespół specjalistów, kompetentnych i bardzo, bardzo sympatycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja odsysałam tłuszcz z okolicy brzucha w Klinice Chęciński na Kazimierzowskiej w Warszawie i było to dwa lata temu.  Efekt utrzymuję sie do dziś ale muszę sie pilnować, żeby siła rzeczy nie tyć. Za dwa tygodnie idę do nich na powiększenie piersi bo to mój ostatni z kompleksów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×