Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninini79

zamiast orgazmu-zakochany szczeniak

Polecane posty

Gość ninini79

poznalam w pracy kolesia mlodszego o 8 lat, ladny dzieciaczek, wyszczekany, co to nie ja, jakie to laski na mnie leca itp,itd. Ja samotna z ochota na seksik pomyslalam czemu nie? malotat wie o co biega-fajny uklad. zaprosilam do domku na drinka, maly obiadek no i wyrko! i tak bylo pare tygodni az gowniarz stwierdzil ze chyba sie zakochal. teraz masakra w pracy mam prze... wodzi za mna maslanymi oczkami, kupuje czekoladki, zenada na maksa. 20-latkowie ktorzy trzepia konia pod koldra co noc powinni buc zadowoleni ze moga wsadzic malego gdzie indziej a tymczasem ten sprawia wrazenie niekumatego. jakby tu kolesia delikatnie splawic? afiszuje sie w pracy z innym, raz nawet mlody zlapal mnie jak robilam lodz temu nowemu i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvde
troche dziwne te twoje wypociny.Mial prawo sie zakochac w koncu mu obciagałas , a to nie zwykly pocalunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jak się zadaje z żółtodziobami to trzeba się liczyc z taki rezultatami i ciesz sie ze nie popełnił samowbójstwa bo bys miała wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz w prost ,ze koniec..a nie chcesz owijać w bawełnę-niestety każdy wiek ma swoje przywileje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupai ..krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninini79
pracuje w kostnicy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA PUSTA BABA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×