Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jednak jest skazana na...

Czy była prostytuka ma szansę na miłość u normalnego, przyzwoitego faceta?

Polecane posty

Gość bo prostytutka to nikt
i zaden normalny, porzadny facet jej nie bedzie chcial, najwyzej kryminalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczerze wątpię, aczkolwiek słyszałem, że w ameryce całkiem popularne jest żenienie się z prostytutkami (jeśli przejdą testy na wenerę). Już się wyszalały, próbowały każdego seksu, każdą dziurę nadstawią, więc kto wie. Osobiście, za Chiny ludowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADZE BY SIE NIE DAWAC
ja bym przebaczyla jesli bym wiedziala ze ktos zaluje przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pfff. Prostytutka nie żałuje. Inaczej by nią nie zostawała prawda? Ale, że się poleciała na kasę i łatwy zarobek, to raczej nie żałuje. Żałuje co najwyzej skutków (opinia, brak szerszych perspektyw na normalnego faceta), a nad samym faktem chlipie krokodylimi łzami, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADZE BY SIE NIE DAWAC
apostole...MOWISZ JAK OSOBA KTORA SAMA SOBIE NIE UFA...LUB NIE WIDZI ZE POPELNIA BLEDY....LUB TEZ BLEDOW NIE ZALUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Popełniam błędy, ponoszę ich konsekwencje, uczę się na nich, nie żałuję, niczego nie wybaczam, niczego nie zapominam. Uczenie się na własnych błędach rzadkie strasznie jest, więc w to, że ktoś się nauczył raczej nie wierzę. Ostatnie takie założenie sporo mnie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u normalnefo faceta
nie, u pier****nietego tak i watpise zebys skonczyla z dawaniem d*py za kase. Tylko jak wytlumaczysz dziecku ze bylo piz*a karmione?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł Nienawiści, wszystko pięknie tylko napisz jeszcze, że cholernie GENRALIZUJESZ i wtedy będzie cacy. Skąd wiesz dlaczego konkretna laska jest prostytutką? Nie wszystkie robią to dla przyjemności albo łatwej kasy. Niektóre, bo NIE MAJĄ INNEGO WYJŚCIA. Niestety większość młotków na tym forum tego nigdy nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co mnie to obchodzi
ja nie chce miec kobiety co sie puszczala, miala wielu partnerow, nie obchodza mnie te powody, ja chce miec kobiete w miare czysta, w miare niewinna, w miare nieskalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy to była prostytucja z konieczności, czy dla przyjemności, bo są jednak różnice. Mam koleżankę, która przez ok. 2 lata spotykała się z trzema tzw. sponsorami. Normalna, ułożona dziewczyna. Niestety straciła ojca w wypadku samochodowym, a jak mama jej umarła to została zupełnie bez grosza. No i w ciągu tych 3 lat sobie w ten sposób dorabiała. Nie popieram tego, ale też jestem w stanie zrozumieć. Niedawno wyszła za mąż, ale nie wiem czy jej facet wie o tym co robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffo
Co to znaczy zostala prostytutka, bo nie maja innego wyjscia? To taka sama wymowka, jak "bledy mlodosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse ma kazdy i zawsze
trzeba tylko pozwolić sobie na nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stiggy => wyjście jest zawsze. Wiem co to głód. Mogłem znaleźć sponsorkę, mogłem zarabiać hujem. Ale wybrałem wtedy ciężką wyniszczającą pracę. Więc gardzę tymi którzy sprzedają swoje ciało, niezależnie czy to kobieta, czy mężczyzna. I powiem ci szczerze: nie rozumiem. I zrozumieć nie chcę. Myślę, że ci, którzy \"rozumieją\" sytuację prostytutek sami, w którymś momencie zaczęliby tak zarabiać. Nie obchodzi mnie, czemu dupa została prostytutką. Była, i tylko to się liczy. Z kurwą jest, jest jak z alkoholikiem. Można nie pić, ale alkoholikiem jest się do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł, taki jesteś pewny, że w życiu byś tak nie mógł zarabiać? Są czasem takie sytuacje, o których ci się nawet nie śniło. Jakby ci ktoś przystawił pistolet do głowy i kazał się sprzedawać, to byś inaczej śpiewał... Ale ty i tak tego nie zrozumiesz... A gardzić to można co najwyżej tymi, którzy kimś już gardzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W obliczu śmierci już byłem (i pistolet, i nóż, i spalić mnie chciano) i nie pękłem, wiec nie mów mi co bym zrobił, a czego nie. Są rzeczy gorsze od śmierci. Ale tylko dla tych, którzy posiadają coś takiego, jak poczucie honoru. A co do mnie czujesz wcale mnie obchodzi. Zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie okrutni,kazdy podnosi kamien i rzuca,aby tylko mocniej i mocniej,tak,zeby zabic prostytuka-to jak kazda inna kobieta,nie wnikamy w przeszlosc,dlaczego tak ,a nie inaczej postepila,jest kobieta,czlowiekiem i ma prawo do szczescia,do milosci, do rodziny nie wszystkie Panie,ktore to robia,wykonuje te praca bo lubia,to sa tragedie rodzinne,patologie itd,nie oceniajcie i nie krzywdzcie tych kobiet,one i juz tak swoje przecierpialy,upokorzenia,przemoc sa sytuacje w zyciu,ktorych nie da sie wytlumaczyc ani pojac,w kazdym badz razie,kobieta nie idzie sobie od tak na ulice,...,zreszta ja je podziwma,ze sa na tyle silne,zeby to wszystko zniesc i tylko facet,moze powiedziec,ze prostytuka,to niby zawsze ma przyjemnosc z seksu,wy tak myslicie,bo jestescie facetami,ktorzy zawsze maja przyjemnosc,ale my kobiety jestesmy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Polsce, o ile wiem, nie odbywa się żadna wojna. Nie jest też to trzeci świat. Znakomita większość prostytutek sama wybiera swoją karierę. Te bite i zmuszane to import z Albanii, czy cuścik. Żal tych, które takiego losu nie wybierały. Te które wybrały go same nie zasługują nawet na cień litości, czy szacunku. Ot, worki na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwo40
a ja bym chciał mieć taką prostytutkę która by mi super lodzika robiła, bo żona się brzydzi i dlatego niedługo ją rzucę... prostytutki - jestem super fajne dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dde
Moze i prostytutka ma prawo do szczescia, milosci z normalnym facetem, o ile przyzna sie, jaka jest jej przeszlosc. I nie piszcie, ze przeszlosc nie jest wazna, co bylo a nie jest nie pisze sie w rejest i tym podobnych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dde
biedactwo40 - ale czy chcialbys taka za zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma prawo do szczescia
ale z rownym sobie - kryminalista, dilerem, alfonsem, kurwiarzem, a nie normalnym facetem. ew. z jakims nieudacznikiem i facetem bez zasad i honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy
ciekawe czy gdyby dziewczyna nie powiedziala facetowi ze byla prostytutka to on by sie tego domyslil. przeciez to nie zostawia zadnych znakow - i wbrew temu co tu niektorzy pisza szparka tez nie robi sie luzniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie,wypowiadaja sie tutaj pustostany jakim prawem mozecie tak kogos oczerniac? i zabraniac szczescie w zyciu!!! opamietjacie sie,jescze nie wiecie jaka nie daj Boze wam sie tragedia przytrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dde
nie zostawia sladow? moze fizycznych nie, ale w zachowaniu, psychice.. na pewno. Facet po jakims czasie moze sie domyslac. Poza tym, jak taka kobieta moze budowac zwiazek? W oparciu o klamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy chce miec prostytutk
e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę chodzic na dziwki nie będąc w związku ??? czy wam dziewczyny by przeszkadzało jak by was chłopak w przeszłości chodził na dziwki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×