Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

nie no narzie pijemy kawe:) ale do tej kawy to ja bym chetnie WZKe zjadła:) ciekawe czy luisianka umie zrobic:) bo poszla i sie na nas wypiela:0 a kawa stygnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zarejestrowalam szkraba do lekarza ale dopiero na 21 :)widocznie sporo pracy ma pan doktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nasz przyjmnie Cie o kazdej godzinie widocznie nie zarabia tak duzo jak Polscy lekarze:) tyle ze jest dobry i ma bardzo duzo dzieciakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialbym,ze snieg ma zamiar padac co mnie dzis nie cieszy wcale :) chce juz do domu sie nagrzac troche,bo sopel lodowy ze mnie bedzie:) poza tym mam nie ergonomiczne stanowisko pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko albo az dwie godzinki ale ty dasz rade jestes wielka i twarda:D i zalatw sobie ten grzejnik moze pozycz albo cos jesli firma skapi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej perspektywy powinnam mowic TYLKO a o 7 rano AZ :P szkoda,ze nie umiem robic na szydelku:) dzis zakupilam ksiazke-dodatek do wyborczej w rocznie smierci Kapuscinskiego wydaja jego ksiazki.Dzis byl cesarz..jaka to nuda:) albo ja mam tak zmarzniety mozg,ze nie dociera i nie bardzo interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to cos nie tak panstwowka czy nie powinna miec budzet na takie wydatki przeciez w takich warunkach nie mozna normalnie pracowac:( moze jednak pogadaj ze swoim ulubionym szefem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak sie zlozylo ze nigdy nie cytalam nic tego autora zreszta ja ostatnio to mam calkowite braki pod tym wzgledem chcialam podpisac umowe z empikiem ale zabraklo mi czasu a przez internet nie chca:( Przyjdzie mi sciagac ksiazki z internetu widzialam na kafe ze nawet maja ciekawe propozcje i spory wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dowcipny facet tyle tylko ze co ma piernik do wiatraka :)Czyli ze tam wczesniej to eskimosi mogli tylko pracowac skoro teraz po wielkiej wymianie i tak jest zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalm nad zmiana koloru wlosow i powiem,ze sie boje:) jakos nie wyobrqazam sobie,ze znow moge byc blondynka:) haha i tak sie wacham chyba rzuce moneta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr moja cieprliwosc sie dzis wyczerpie :) jak tak dalej bedzie:) moneta wyszlo,ze blondynka ale teraz bedzie klopot z odcieniem:) haha zawsze moge zamalowacna ciemno :) jeszcze tylko 50 minut:) hip,hip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
kurcze siedziałam na naszej klasie i kawe tez sama wypiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mnie się tam podoba ale nawet nie koniecznie przez osoby z klasy tylko odnalazłam pare osób z którymi dawno temu korespondowałysmy(fajnie bylo pisać listy)i gdyby nie internecik i nasza klasa to pewnie do końca żywota nie wiedzialabym co u nich slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×