Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Witajcie laseczki ja kawke dopiero co sobie zrobilam ale jak zawsze pedze z nia do was a tu ptaszyny sa juz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja dzieki temu portalowi skontaktowalm sie z kuzynka ktorej nie znam:) wyminilysmy telefony i gg i jest fajnie;) a listy ...ehh to byly piekne chwile :) dzis pisze tylko z jedna kolezanka takie tradycyjne listy:) zeby nie zapomniec literek :P mursjanka czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez znalazlam dawna kolezanke z podstawowki parodia bo jakos tak nie bardzo sie lubialysmy a teraz piszemy na gg jak dwie najlepsze kumpele hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah no to chyba dobrze:) ja tam jak kogos nie lubilam to mi to juz tak zostalo:) i chyba jestem inna bo np. za kolezankai z LO w ogole nie tesknie:) wiecie ja dzis siedze w kurtce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz komfortowe warunki pracy zapewnia wam wasz urzad:) maly ma angine ropna nic nie je,goraczka nie spada ech mam juz tego wszystkiego dosc😭chyba przemeczona troche jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie budyn ekspresowy :) jak nie zejde to przezyje :) wiesz co Ci radze?? wieczorem kapiel w wielkiej pianie i muzyke relaksujaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mursianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
nie poszly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no wiec -wypilam kawe nie jadlam sniadanka a teraz pije piwko bo ja kocham piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
na emeryturze(jeśli ja kiedys bede miala) to jade do Mursianki do baru na tamtejsze piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz znowu jestem:)Uspalam dzidzie i przy okazji oblecilam podlogi cholera ile ja mam tych hektarow do mycia:)Co za czubki buduja takie wielkie mieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a wogole to stonozko ty jesteś w twj pracy z urzedu pracy?Pytam bo ja 10 lat zarejestrowana a oferty w życiu nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja to mam ledwie 45 metrow i nie chce mi sie umyć.Zreszta co sie bede wysilac jak nikt tego nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasbnie Luisianka swietny pomysl tylko po co chcesz czekac do emerytury Ty juz sie pakuj.Mnie bardzo sie przyda relaks przy zimnym piwku,chociaz ta kapiel tez mnie neci.No nic mozna zrobic i jedno i drugie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tam myje tylko ze wzgledu na malucha bo szlifuje posadzki lepiej niz najlepsza froterka no ale i moi jak narazie doceniaja nie za wiele ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piwo z rana jak smietana:) haha ja nie mam umowy o prace tylko jako wyrzut sumienia kierownika PUP wyslali mnie na przygotowanie zawodowe. zarejestrowalam sie i mam. Moze Ty tez sie powninnas upomniec to dla dlugotrwale bezrobotnych i dla takicg co sie rejestruja swiezo,bo podobno urzad pracy ma obowiazek znalesc jakies zajecie i to szukanie nie moze trwac dluzej niz 6 miesiecy od momentu zarejestrowania. a do mursjanki na piwo?/ moze na jakas tequile jedz:) w koncu meksyk-hiszpania to ,to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
do emerytury dlatego poniewaz musze pojechać za swoje a po drugie to ja nie znosze podrózowac a do samolotu nie wsiade.Zreszta teraz to bym musiala zabrac malego ogona a za pare lat ogonek będzie mial mamusie gdzies wiec wtedy wyrusze w podroz.Loj ale staremu szczeka opadnie jak stane z walizka i powiem "wyjezdzam do Hiszpanii bede za 2 tygodnie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola hola Ty tez jestes zaproszona!No coz Meksyk troche daleko ale jakos sobie poradzimy ewentualnie kupie te teqile a co tam niech strace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Stonoga razem sie zmówimy i do Mursianki wyskoczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a my przywieziemy piwko vip z biedronki za 1,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
i z zyskiem sprzedamy przed Twoim barem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja piwa nie pije :) wina podobno nie moge zwlaszcza czerwonego:) od hiszpani wole hiszpana (mursjanka swoja droga jak smakuje:P ) i ja mam daje do emerytury:) dluuugo bedzie na mnie mursjanka czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale by bylo super no bo pomyslcie:trzy laski wywalone na lezakach na tarasiku obok lodoweczka z zimnym piwkiem no jakies inne dodatki tez sie znajda sloneczko cudnie swieci a luisianki staruszek obgryza paznokcie ze zlosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah przed tym barem to ja moge tylko odstraszac:) wiec ja wam sprzedaz zostawie a sama ew.zajme sie logistyka:) wlasnie kilka dni temu dowiedizalm sie,ze znajomy jezdzi TIR em i glownie do hiszpanii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
na nie tez dlugo poczeka bo mam 35 lat i 5 lat pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mursianka rozmarzylam sie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×