Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

mursjana ale Ty jestes wredna:P ja tu zamarazm a Ty o lezaczkach i piwku ZIMNYM mowisz:) ja moge teraz za lod robic:) calkiem gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mowie ze to trzeba juz a nie tam na starosc i ty sie nie martw skabinuje Ci cos czerwono-zoltego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
stonoga do emerytury masz sie nauczyc pic piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
łoj i bedziemy sobie lezaly na tych lezaczkach zdjęc nacykamy zeby inni zazdroscili...........ach.....Stonozka cieplej ci od tych hiszpańskich klimatow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
moze rzeczywiscie na tych lezakach to bedziemy ładniej wygladały z drinkami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy mi tutaj nie marzcie tylko wizki prosze pakowac bikini obowiazkowo bo juz sie mozna kapac morze na temperaturke ok 20 stopni jak narazie ale idzie wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
rozmarzyłam sie bo ciagle mam przed oczami mine mojego:D ale zaraz niestety musze sobie iść i zajac sie przyziemnymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja....toples......z miseczką ....AA.................😭????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok beda i palemki,parasolki i wisienki i co tam jeszcze sobie chcesz:)toples jasne ze tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
facet tylko dla stonóżki ja mam dość narodu męskiego chyba ze mnie jakiś bedzie na tym leżaku obsługiwał wachlował i masował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
stonoga geba mi sie smieje sama od tych nieopalonych miejsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
A Ty mursianka nie zachecaj juz bo sie zdziwisz wkońcu jak zobaczysz nas na progu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a moze ja juz rozwodka sobie pojade?????Ide nad tym pomyśleć nad garami a z tych nieopalonych miejsc to sie bede smiala dzis caly dzien i nawet chlop mi nastroju nie popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
niestety ide.Stonozka pociesze cie bo nie sadze ze mozesz miec mniej niz ja......AAAAAAAAA -------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie:) tylko nie przypal dzis krupniku :) haha u nas w domu wczoraj ojciec gotowal wode na jaja i skonczylo sie tym,ze garnek wyladowal w smieciach. stwierdzil,ze za bardzo sie w prace w garazu zaangazowal:) choc mial tylko do pieca drew dorzucic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursjanka pamietaj,ze goscie po 3 dnia staja sie uciazliwi:) a jak zaczne ci wymyslac,ze Armando nie spelnia wymagan to chlopa moze zbraknac:) a i Ty nerwa stracisz na poszukiwania:) w ogole co ja gadam?? po co mi facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta ja tam Cie tylko wprowadze a potem kochana radz sobie jk potrafisz przeciez ja sama tez masazu potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×