Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

czesc gwiazda :) co slychac ?? jak ci minela niedziela przysypalo Cie tam troche. Zazdroszcze ja tam juz pewnie sniegu w tym roku nie ujrze no ale mowi sie trudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pokazal sie jeszcze jeden post i to wczesniejszy hehe nie ma sprawy juz lece robic kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielka ok:) zwlaszcza wieczorne sms z nieznajomym:) haha przysypalo troche niewiele ale jednak:) chcesz to ci spakuje troche sniegu a jak nie to zajrzyj do lodowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ok wysylaj no tak sms z nieznajomym ja tam jeszcze raz sie pytam jak ty to robisz dlaczego mnie sie takie rzeczy nie przytrafiaja:(bylaby jakas odmiana:) a fajny ten nieznajomy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam do tego trzeba miec szczescie:) ze dwa razy sie pomylilam i dostalam opieprz od jakiejs milej pani ze przeszkadzam dobrym ludziom i czas abym nauczyla sie poslugiwac telefonem:)a i jeszcze abym sobie kupila okularki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem:) mi sie nie zdarzylo:) dostac opie....:) wieceie co??ja mam juz dosc siedzenia tu:) jeden z kolegow juz rezygnuje podobno :) bedziemy we 2 i zastanawiam sie kiedy dojdzie do pierwszego powaznego spiecia:0 mialam dzis ochote na awanturke ale przynam,ze troche mi niezrecznie sie wsciekac bo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze tak jakos sie nie uklada:)i nie zabardzo rozumiem dlaczego ale moze jeszcze poczekaj wierze w Twoja sztuke dyplomacji:) a jak to nie pomaga to porozstawiaj ich po katach i tyle :)No co Ty przeciez potrafisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci w domu powiem dlaczego awantura:) tu jakos mam wrazenie,ze ejstem inwigilowana:) aha...doszukal sie kolega,ze odwiedzilas strone:) i sie cieszyl jak dziecko,ze zzagranicy tez lookaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj leceeeee:) a jakie robisz:) ? ja chyba bede musiala przejsc na diete,bo ..mimo,ze jadlam 2 sniadanie o 12 znow jestem glodna:( a jak mam wytrzymac do 15.30?? odzwyczaje zoladek od jedzenie i bede miaal z glowy bureczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak ale moze lepiej zabieraj troszke wiecej tego jedzonka ech jak ja Ci zadroszcze ze tak mozesz wszystko zajadac:) ale ok jestesmy umowione :)zrobie troche wiecej bo mi biedulko padniesz po ciezkim dniu pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzil nas sam wyzszejszy kierownik,chyba doszedl do wniosku ze sie nudzimy i na jutro zwolal jakies zebranie,chyba chlopak sie przeliczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie jak to jest,ze jak czlowiek jest chory na jedna chorobe to innej juz w szpitalu nie lecza?? i mimo,ze jestes chory na serce umierasz na watrabe?? dlaczego tacy lekarze nie ponosza zadnej odpowiedizalnosci za swoja nieodpowiedzialnosc i lekcewaznie pacjenta i jego zdrowaia?? dlaczego IDAc do szpitala nie wiesz czy z niego wyjdziesz?? JESTEM WSCIEKLA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gwiazdeczka:) cos jest chyba nie tak ze od samego ranka masz taki chumorek:) mialam mala awarie sprzetu cos nie tak bylo z netem:( myslalam ze z luisianka gadacie na calego a tu prosze cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gwiazdeczka:) cos jest chyba nie tak ze od samego ranka masz taki chumorek:) mialam mala awarie sprzetu cos nie tak bylo z netem:( myslalam ze z luisianka gadacie na calego a tu prosze cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups bardzo mi przykro Nie wiem naprawde nie rozumiem co sie dzieje z polska sluzba zdrowia za cos takiego ktos powinien zdrowo beknac. Przez jakies nieporozumienia o pieniadze czy iine rzeczy placa pacjenci.Ja tam rozumiem ze chca wiecej zarabiac ale czy to musi odbywac sie kosztem niewinnych ludzi.Ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusianka...a Ty gdzie sie zapodzialas?? pogoda brrr jedynie mursianka moze sie troche na sloneczku wygrzac i juz moscic miejsce na lezakach :) chcialbym dzis wypic finko :) podobno wczoraj bylo swieto mojego imienia znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz popracowałam wiec chetnie sie napije:) zwłaszcza,ze ostatnimi czasy nie jadam sniadania , bo ten czas wole przeznaczyc na sen :) witam z mglistego miasteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zaczelas dbac o linie jak widze rozmawialam z kolezanka maja cztery wielkie biura podrozy jesli chcesz moze zamiescic reklame z wasz strona internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×