Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosłanka1

!!! CZY TO MOŻLIWE ,ABY TEST ZLE WYSZEDŁ I BYLA TO CIĄŻA

Polecane posty

Gość rosłanka1

hej mam pytanie -spóznia mi się okres od jakiegoś czasu 18 pazdziernika okło 17 robilam test i pokazał mi że nie jestem w ciąży tego samego wieczora kochałam się z mężem i po stosunku troche @ mi poleciało ,ale blado różowe i tylko troche przez noc rano juz nic czysta podpaska az do dzisiaj ( dodam ze okres powinnam mieć 19 pazdziernika ,a jeszcze poprzedni 19 wrzesnia ) mam juz córkę i czy to mozliwe ze jestem w ciązy a test był blędny ?? czy któraś tak miala w piątek mam wizytę i strasznie się boję bo moze to coś z chormonami ? blagam poradcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikofiko
Biegiem do apteki po kolejny test ja tak mialam ,i teraz mam synka 2.5 roku :) pozdrawiam i głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikofiko
Biegiem do apteki po kolejny test ja tak mialam ,i teraz mam synka 2.5 roku :) pozdrawiam i głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikofiko
Biegiem do apteki po kolejny test ja tak mialam ,i teraz mam synka 2.5 roku :) pozdrawiam i głowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosłanka1
dzieki kupię i jutro rano zrobię ,a czy ktoras z was tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to normalne, że test się mógł pomylić!!!testy sie często mylą :) ja bym proponowała zrobic betę!to badanie z krwi najbardziej wiarygodne w początkach ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze bhcg
lub do ginekologa. mi sie spoznial okres dluzej niz Tobie a w ciazy nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli..
ja mialam okres 2 miesiące temu, robilam test 3 tyg.temu, wyszedl negatywnie, ginek robil mi usg i nic nie wyszlo..czy globulki dopochwowe na grzybice moga opoznic okres?wizyte mam dopiero pod koniec tygodnia, umieram z nerwow,nie wiem co myslec,dlaczego tyle sie spoznia?wiem,ze nikt tego nie wie,ale chodze tak nerwowa ze masakra! prosze napiszcie mi cos,bo zwiariuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli..
napisze więcej i bardzo prosze o rade.. no więc 3 tyg,temu poszlam do gina ze spozniającym się okresem i grzybicą.zrobil mi usg, przepisal globulki, tabletki i masc na tę grzybice,ale powiedzial mi,ze mam zrobic test aby wykluczyc ciazę. no więc zrobilam, test wyszedl negatywnie, wzielam tabletki, globulki a okresu nadall nie widac! 3 i 4 dni temu mialam straszne bole jajnikow,teraz dziwne bole piersi(jak przed okresem) i jakas dziwna wydzielina. ale zeby okresu 2 miesiące nie bylo?! wizyta dopiero pod koniec miesiąca a ja swiruje strasznie, zrobie jeszcze jeden test.ale czy mozliwe ze to ciąza jezeli badanie ginek., usg i test wykluczyly ją? wiem ze badanie i usg moglo byc we wczesnym stadium a test mogl sie pomylic..ohhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli..
bardzo prosze o rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×