Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sunshine696

Pomysł na biznes - kręgle kręgielnia

Polecane posty

Gość sunshine696

Witam forumowiczów. Niestety nie udało znaleźć mi się jakiś konkretniejszych wiadomości na temat nakładów finansowych na kręgielnie. Dlatego może tu uzyskam jakąś pomoc. Otóż mieszkam w ok 45 tys miescie. Posiadamy tylko jedną rozrywkę - duży aquapark. Pomyślałam o kręgielni. Niedużej bo góra 3 tory. Do tego jedno lub dwa stanowiska z grami playstation i ewentualnie stół bilardowy. Oczywiście nie może zabraknąć jedzenia w takim miejscu,czyli bra-restauracja. Chciałabym żeby w tyg miejsce to było otwarte od wczesnej pory (ze względu na dzieciaki przychodzące pograc na playst.) a od piątku do niedzieli całą noc (ponieważ ludzie wychodzący z dyskotek nigdy nie mają gdzie coś przegryźć:)). Dlatego miejsce to nie mogłoby być na uboczu miasta (chociaż podjrzewam,że hala by tu nie była potrzebna) więc nie myślę o kupnoe większego lokalu a o wynajęciu. I już zaczyna się moja wątpliwość. Sprzęt w leasingu, kredyt na urządzenie lokalu, pierwsze wydatki (bo jak wiadomo na niczym nie zarabia się od razu kokosów). Czy możecie podzielić się swoimi wiadomościami ,doświadczeniami i przemysleniami? Bardzo proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine696
Ja nie grałam dużo, ale też uwielbiam i wiem,że większość ludzi też. Dlatego bardzo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej... i robić coś,co będzie sprawiało mi przyejmność i nie będę pod władzą nikogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×