Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanelka

Praca w SKOK-ach

Polecane posty

Gość chanelka

Czy jest tu ktos, kto pracuje/ pracowal badz wie cos na temat pracy w SKOKA-ach??? Chetnie z kims pogadam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
Prosze, niech ktos sie odezwie...Nie znacie nikogo,kto tam pracuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi222
też bym chciała sie cos dowiedzieć bo jutro ide na rozmowę i nie wiem co zrobic bo różne opinie słyszałam, podobno szkolenie w Gdyni ( Ja ze śląska) i ciekawa jestem na jakie zarobki mogę liczyć (małe miasteczko 35 tyś). Czy jest sens tam pracować? Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata pracuje w SKOKu. :) I faktycznie był na szkoleniu w Gdańsku a jest ze śląska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie wykształcenie trzeba
tam mieć? mam studia, ale zupełnie nie kierunkowe czy ktoś w wogóle na to patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem, jakie wykształcenie trzeba mieć. Mój tata też nie ma wykształcenia związanego z tą branżą. Ale jak np chciał tam wkręcić mojego brata to okazało się, że nie da rady, bo brat jest za młody (ma 22 lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi222
Ja studiuję zaocznie( nie związane z branżą) i na rozmowę mnie zaprosili. A w ofercie było że min. wykształcenie średnie to raczej nie trzeba miec kierunkowego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi222
A co jest na tym szkoleniu? Czy wiedze ze szkolenia da się opanować na tyle żeby zadć ten egzamin? Jakie pytania są na tym egzaminie? Pomóżcie bo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam mają główną siedzibę i tam szkolą - niech sobie ludzie dojeżdżają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
szkolenie jest w Gdyni ale nie ma co obawiać sie egzaminu wystarczy posłuchać na zajęciach:) jeżeli chodzi o wynagrodzenie to na początku kokosów nie dostaniesz jak wszędzie ale ogólnie praca fajna...znaczy zalezy na jaką ekipe trafisz:) no i jest to praca z ludzmi wiec nie ma lekko pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
Witam! Wczoraj dlugo nikt nie odpisywal,a ja musialam juz zniknac. jak ktos zadala juz tu pytanie, chcialam cos wiecej wiedziec na temat pracy tam, czy jest ciezko? jak wyglada szkolenie itd? Ja przeszlam juz proces rekrytacyjny i otrzymalam prace, teraz jade na szkolenie na miesiac, ale nie do Gdanska czy Gdyni, jak ktos tu pisze, w koncu to zalezy do ktorego SKOK-u sie dostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi222
chanelka a ty do jakiego skoku i gdzie masz to szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
Jaworzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×