Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba73

++ SZUKAM RESTAURACJI NA 70 OSÓB KONIECZNIE Z ŁADNYM OGRODEM OKOLICE KATOWIC++

Polecane posty

Gość ryba73

Cześć.. Szukam w Katowicach lub okolicach restauracji na wesele.. Gosci bedzie 70, i koniecznie musi być ogrod, taki zeby mozna bylo urzadzic w nim sama ceremonie zaslubin.. Slub w sierpniu 2008 , pomozcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Sprawdź Catamatan nad Pogorią. Otoczenie sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba73
Catamatan.. A mają stronę www? w przeglądarce nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba73
Juz mam,... rozumiem, ze chodzilo Ci o Catamaran :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba73
Cartman 15.08 dysponuje tylko sala do 40 osob, Elita - jest pieknie.. ale rowniez zajety caly weekend 14,15,16,17 sierpien 2008.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
ELITA jest oblegana i stąd wszystkie terminy ma z 2-rocznym wyprzedzeniem zajęte. Proszę spróbować jeszcze w Karczmie Pod Jemiołą w Ćwiklicach k/Pszczyny, U Pinocego w Lędzinach....Powodzenia. Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śluby i wesela
Chcialabym sie dowiedziec jaki jest koszt dla jednej osoby w Elicie? Planujemy wesele za dwa lata i jestesmy na etapie poszukiwan sali. W gre wchodzi: KIM, ROGACZ NOWY, ELITA. Nie potrafimy sie zdecydowac jeszcze. Wesele na 60 osob 5 wrzesnia 2009. Prosze o porade pana Marcusa:) Dziekuje serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba73
A ja juz mam dosc... :( Z knajpa problem.. albo za mala, albo zajeta , albo cos tam... chociaz w sumie juz mam wstepnie zarezerwowana.. Termin slubu nie ten.. bo urzad nieczynny... juz mnie trafia.. wyjdzie, ze slub wezme w innym dniu a w innym wesele... :( Czy ktos z was organizowal sobie slub w jakims "innym" miejscu... ?? Bo skoro mam wziac slub i tak w innym dniu niz impreza to moze przynajmniej doradzicie jakies sympatyczne miejsce... Pomozcie prosze bo jestem sklonna walnac tym wszystkim w kat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Prosze o telefon do restauracji ELITA gdyż ja nie znam ich obecnych cen. Wiem, że ceny mają przystępne coś w przedziale 140-170zł ale nie jestem tego pewien. Polecam gorąco ELITĘ oraz "nowy" KIM". Info do ryby.... Proszę o meila to spróbuję cosik pomóc. Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×