Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakakkakaakak

Pensja przedstawiciela handlowego

Polecane posty

Gość kakakkakaakak

proszę o pomoc czy przedstawiciel handlowy dostaje stała pensja+ prowizja od sprzedanych produktów czy jest to wynagrodzenie tylko prowizyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaka firma, jeden pracodawca będzie Ci płacił stałą pensje plus prowizję, inny np. zatrudni Cie tylko na umowe zlecenie i może płacic tylko prowizje od sprzedazy, stałej reguły nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkakak
bardzo dziękuje za odp. a wiesz może ile moze wynosić taka prowizja od sprzedaży? wiem ze to zależy ale tak srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magaa
Jak sprzedajesz plyty cd na ulicy to pewnie ok 1zł, jak domy to ok 5000zł. Jak mozemy ci odpowiedziec na to pytanie jesli nie wiemy co to za firma i w jakiej branzy? zastanow sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama się zastanów
a nie piszesz jakieś bzdury jak nie mozesz komuś pomóc to nie odpowiadaj na temat( to jest do magga) ja nie wiem ile może wynosić prowizja,ale pewnie ok20% od zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaasia
ja mam 5% prowizji ale nie mam stałej pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
ja mam stala pensje plus prowizja 3% 4% 5% 6% i tak dalej bardzo fajnie pomyslane. progi skacza co 10tys zl od 30tys mojego obrotu netto w miesiacu. wiadomo co sie dzieje w grudniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Proszę mi doradzić co do prowizji. Zgłosił się do mnie kupiec sukien ślubnych ze Wschodu z prośbą o znalezienie polskiego producenta. Ile mogę żądać prowizji od polskiego producenta jako przedstawiciel handlowy i pośrednik? Ile od kolejnych zamówień? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×