Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryurt

Rozmowa rekrutacyjna. Dlaczego zrezygnowała Pani z poprzedniej pracy?

Polecane posty

Gość ryurt

Co mam odpowiedzieć jeżeli poprzedni pracodawca byl niekompetentny i nie wyplacał mi wynagrodzenia na czas czasem z miesiacznym opóżnieniem. Wydaje mi sie ze nie powinnam opowiadac o tym bo wyjde na osobe ktora obsmarowuje ludzi. Zawsze o to pytaja. Co odpowiadacie zazwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadałoby powołac się
na rozwój zawodowy, który ograniczała Ci poprzednia firma, a na który ty oczywiście jesteś ukierunkowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryurt
hmm ale to jest praca w centrum handlowym jako ekspedientka dodatkowa praca przy studiach dziennych taka dla studenta hmm no i mam dylemat bo zawsze o to pytaja a praca sprzedawcy nie rozwija :/i nigdy nie wiem jak z tego umiejetnie wybrnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA SZALONA
Ja powiedziałam prawdę.Byłam w podobnej sytuacji co Ty.Dodam tylko że na utrzymaniu mam 11 córkę.Może to zrobiło wrażenie na mojej pracodawczyni.Wydaje mi się że nie warto ściemniać i wciskać tekstów typu"Ja się tam nie rozwijałam zawodowo itd.." Prawda procentuje Życzę powodzenia i pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam troche inną sytuację... przez trzy miesiące nie mogłam się doprosić o umowę i miałam zarabiać 1500netto a dostawałam 1000 i z tego powodu zrezygnowałam z poprzedniej pracy. Teraz na rozmowach mówiłam prawde i nie zauważyłam aby ktoś uważał że obsmarowuje swojego byłego pracodawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×