Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sŁoDka_CzeKoLaDka

AKCJA STOP SŁODYCZOM

Polecane posty

zjadlam dzis 3 cukierki i 2 galki lodow ale powiem wam ze... nie zaluje ! po prostu zaczynam wpadac w depresje jak nie jem slodyczy moj organizm juz jest tak od nich uzalezniony. Codziennie chce jesc cos slodkiego do max 120kcal wtedy nie przytyje a i chec na slodycze bedzie zaspokojona :) i bede szczesliwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADNAD
A ja juz tydzien zyje bez slodyczy...;-)a co do slodzenia herbatki,to kiedys 3 lyzeczki,a teraz 0....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem cukroholiczką. Po urodzeniu dziecka (7 tygodni temu) mam jeszcze wikeszy apetyt na ciasteczka wrrr. Codziennie sobie obiecuje ze nie zjem i tak wytrzymuje do popołudnia;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się do Was przyłączyć? Nie wiem czy mi się uda... Bo jeśli chodzi o słodycze to je po prostu uwielbiam. Jem codziennie jakiegoś batonika (najbardziej lubię kinder pingui). Ale spróbować warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też:) Dla mnie sukcesem jest nawet 1 dzien bez słodyczy:) takze dołączam się póki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) wczoraj nie wytrzymałam i nazarłam sie pierniczków.Ale mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiśice że możesz
czy danio intenso straciatella jest słodyczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiśice że możesz
kiedyś nie jadłam pół roku słodyczy zupełnie po pewnym czasie przestało mnie nawet ciągnąć i nie miewałam napadów głodu, takiego dzikiego do tej pory nie słodze herbaty, kawy, ale lubie zjeść sobie dobre ciacho albo serek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla mnie musze się do Was przyłączyć.Słodycze rujnują mi życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwiiiik
Ja jak juz nie moge, jem płatki owsiane (nie gotowane) posłodzone łyzeczka miodu. Wydaje sie duzo i słodkie... No i jakis owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiśice że możesz
jak ja nie mogłam wytrzymać - zjadałam suszone owoce - sliwki, rodzynki, morele albo musli z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o słodzikach?Bo właśnie próbuje sie odchudzic i chciałabym chociaż herbatę słodka pić,jest jakiś dobry?Bo jak kiedyś miałam słodzik to strasznie mi psuł smak napojów,miał jakiś taki metaliczny posmak.Zawsze starałam sie unikać takich sztucznych,chemicznych produktów,ale myslę ,że to chyba lepsze niz non stop wcinać słodycze kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiśice że możesz
w ogóle nie słodżcie, po co? odzwyczajenie od słodkiego smaku jest najlepsze, używając słodzika w czasie diety, po diecie wrócicie znów do cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodzik to najwiekszy syf:( dlatego nie stosujcie go. Ja kiedys tez myslalam ze nie dam rady wypic nieslodzonej herbaty i tez stosowalam dlugo slodzik ale w koncu stwierdzilam ze zdrowie wazniejsze i z dnia na dzien przestalam slodzik..na poczatku mi nie smakowaly herbatki ale z czasem sie przyzwyczaiłam;) Moje babcia uzywala cale zycie slodzika ale miala cukrzyce i wogole nie mogla slodzik zwyklym cukrem niczego:) Dlatego jak nie musicie to nie uzywajcie taka moja skromna uwaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie slodzilam i nie mam zamiaru slodzic herbaty ;) slodzik kupilam po to zeby dorzucic 1 np. do serka wiejskiego albo do ciastek wlasnej roboty. Bede go stosowac tylko na diecie SB i naprawde w niewielkich ilosciach i na pewno nie codziennie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! też mam zamiar wyzwolić sie z tego nałogu, zazdroszcze mojej siostrze nie tknęła słodyczy od 2 lat!!! z perspektywy tego czasu schudła dużo, wogóle ją do tego już nie ciągnie...da się to zrobić tylko trzeba mieć porządną motywacje i siln wolę...u mnie tak pięknie nie jest maź niej em słodyczy miesiąc a przez to moja waga skacze w dwie strony po 3 kg w tą lub w tamtą, mam tego dość chce już żeby szła tylko w dól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,no ja wcale nie słodze,ani herbaty,ani kawy,itd.Wszystko pije gorzkie od kilku lat,juz sie przyzwyczaiłam.Tylko,że teraz jakoś mi brakuje słodyczy i pomyślałam ,że taki słodzik od czasu do czasu do herbatki to może niezły pomysł,żeby sobie zastąpić ochotę na czekoladką.Ale przekonałyście mnie,że to chemiczne dziadostwo jest :)) Szkoda,ze nie lubię miodu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o dutra zaczynam juz 3 dzien jestem bez jedzenia po 18.00 :D A mam pytanko mozna jeśc płatki z mlekiem? Kurcze one sa oblane mioodem i niewiem... prosze odpowiedzcie wy jecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz a ile ważysz moja maleńka? ;) . mi tez by sie przydało ograniczyc słodycze bo jestem nałogowcem. chociaz musze sie przyznac od kilku dni nie tknelam czekolady, ale to tylko dlatego ze nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aa j anie potrafie życ bez slodyczy :p na swieta sobie postanowie zeby nie jesc. tzn na post czy cos//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam 3 dzien bez slodyczy :) i bedzie tak przez caly najblizszy czas poniewaz jestem na diecie SB i najwczesniej zjem cos slodkiego za jakies 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×