Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesja 30

doradca finansowy warto?

Polecane posty

Gość sesja 30

Dzis zostałam zakwalifikowana na szkolenie doradcy finansowego ,ale jestem niezdecydowana .Słyszałam że to ściema pomóżcie mi sie zdecydowac .Są z tego jakieś pieniądze ? Babka obiecywała złote góry ale ja jestem realistką .Może ktoś pracuje w tej branży albo ma jakieś doświadczenie. Please jutro musze dać odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja 30
Nikt nic nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądzę są, ale zależne od Ciebie. Musisz biegać po chałupach czy firmach i wciskać kredyty lokaty itp.... Prawdopodobnie to na działalnośći jeszcze jest więc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
no wlasnie,ja tez bylam na kilku takich rozmowach,gdzie obiecywano zlote gory..nie wierze w to,trzeba sporo sie nalazic po ludziach,wciskac im "kit" i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Hej. Ja też miałem interview z jednym z dużych fajnych banków, dają smaochód ale trzeba założyć własną działalnośc. Tylko jak pozyskiwać tych klientów i czy to jest proste czy trudne może ktoś wie i podpowie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroti33
Ja pracuję od kilku miesięcy w Probitas Finance. I warto. Szkolenia, dobra pensja, atrakcyjne prowizje. Firma potrafi docenić zaangażowanie. Ciągle się rozwijają i szukają nowych doradców np. w Szczecinie. Spróbuj do nich aplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×