Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małe wredne to to

ile razy w ciąży usg?????

Polecane posty

jestem w 35 tyg ciąży i w przyszłym tyg. idę na kolejne usg-5 już... chodzi o wagę dziecka...byłam w szpitalu z powodu cukrzycy ciążowej i dziecko ważyło na usg 2000g,a dwa dni wcześniej 2520g. czy to nie zaszkodzi dziecku? słyszałam że nie można robić aż tylu usg,no i najprawdopodobniej jeszcze przed porodem będzie....co myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowo w ciąży robi sie 3 USG. Jednak jeśli jest konieczne, to częściej. Z tego co wiem nie ma to wpływu na dziecko, a przynajmniej \"nie stwierdzono\". Ja miałam okolo 6 USG, mialam chora nerke,a moglo to spowodowac wolniejszy rozwoj dziecka. na szczescie wszystko bylo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się bać chodziłam do lekarza prywatnie przez całą ciąże czyli 8 razy usg i leżałam 4 razy w szpitalu 4 razy usg i przed porodem 1 usg też się bałam ale wszystko było w porządku i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie,ja mialam co miesiac usg,a przed porodem 2 tyg w szpitalu lezalam to mi prawie codziennie robili,bo niby dziecko malutkie i zwapnienie lozyska i ze pewnie pilam,palilam albo cpalam i patrzyli na mnie jak na patologie...A dziecko sie urodzilo 3300 i potem przepraszali ale to nie na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trzeciej ciazy. Dwie poprzednie poronilam. Jestem na duphastonie i mialam juz z siedem usg. Zapytalam mojej gin. czy to nie zaszkodzi Malenstwu. Odpowiedziala, ze nie a my przynajmiej w ten sposob mamy pewnosc, ze wszystko jest O.K. Zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×