Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girldriver

Czy wypada kobiecie pracować jako kierowca?

Polecane posty

Gość girldriver

Szukam pracy już od ponad roku. Bezskutecznie. Mieszkam w 50 tys mieście. Jestem w trakcie robienia prawa jazdy kat. B. Jest dużo pracy dla kierowców z tą kategorią. Czy wypada kobiecie pracować w tym zawodzie? Czy powinnam najpierw zdobyć kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu auta i zapomnieć o takiej pracy? W sumie fajne jest to, że mam jedną trasę, jestem wieczorem w domu, nikt nie stoi mi nad głową w ciągu dnia i pensja nie najgorsza (ok 1500 zł netto). Nie byłaby to praca na zawsze tylko do ukoenczenia studiów. A jestem dopiero na 1 roku:/ Wypowiedzcie się drodzy forumowiczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..
A niby dlaczego miało by nie wypadać kobiecie być kierowcą?? Znam jedną dziewczynę, która pracuje jako kierowca ciężarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golddriver
Ja też znam dziewczynę,która pracuje jako kierowca cieżarówki:) Tato mnie namawia do tej pracy, mama jest w sumie obojętna, chłopak w sumie mysli, że żartuje i mówi,że powinnam najpierw nabrac doświadczenia w prowadzeniu samochodem. Ale przecież jeździłabym na jednej trasie. Pierwszych kilka razy pojechałabym z kimś. Czy uważacie, że nie powinnam rezygnować? Mam strasznie mieszane mysli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczenie przede wszystkim pamiętaj o autobusie w Grenoble ale z drugiej strony gdzie nabrać doświadczenia jak nie w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo czy dostalabys taka prace bez zadnego doswiadczenia. Szczerze mowiac mam nadzieje, ze nie... ze wzgledu na bezpieczenstwo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantypa 53
jestem instruktorem nauki jazdy i kobietą studia skończyłam jakiś czas temu nigdy nie zastanawiałam się że jest to może męski zawód i może nie wypada co ma płeć do pracy jeżeli się dobrze czujesz i lubisz to robić to nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×