Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masło Kerrygold

Masło Kerrygold

Polecane posty

Gość Masło Kerrygold

Ostatnio na róznych forach internetowych czytałam o tym masle. Czy któraś z Was próbowała?? Dajcie znac jakie wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uglyone
Bardzo dobre masło, zwłaszcza jeśli zalezy Ci na produkcie nie przepelnionym ulepszaczami i sztucznymi konserwantami. Ja uzywam i do kanapek i do pieczenia- dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awtomigraj
Najlepsze jest kerrygold z ziołami, do świeżego chleba z pomidorem jak znalazł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millkkka
alez ono ma strasznie dlugi termin ważności:( - dłuzszy niz normalne masło ni wierzę , ze jest bez konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekich
Z tego co patrzę na moje z sola, to oki, ma dłuższy termin ważności- ale sól jest konserwantem, więc dla tego. ja je właśnie za to lubię. bo jest słone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekJ
Dobre mają to masło z solą, mało kto robi takie właśnie fajne solone masło ta firma się dobrze sprawdza, dla mnie bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartagnian
No jest solone, a od wiekow juz wiadomo, ze sol jest najlepszym konserwantem- i jak dotad najzdrowszym. Mi bardzo odpowiada to maslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika PPP
Ostatnio kupiłam w supermarkecie- faktycznie bardzo dobre, patrzyłam na skład- wreszcie jakies prawdziwe masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramiska
Faktycznie właściwie żadnej niepotrzebnej chemii w tym maśle- sól jako konserwant- super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak prawdziwego masła
tylko trochę drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naumi
Millka, ono wcale nie ma jakiegoś super długiego terminu ważności, patrzyłam na inne i tylko jedna firma mnie powaliła, bo termin miała do maja 2008 (to dopiero jest podejrzane) a kerrygold miał normalną datę, taką jak to przy tego typu produktach bywa. To z solą może mieć dłuższy termin, bo sól konserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staryniedzwiedz
Nie, ono wcale nie jest za słone, jest właśnie w sam raz:} A jak za słone dla ciebie, to spróbuj śmietankowego nie solonego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna i już
Dla mnie nie jest za słone, jest właśnie fajne, i ta firma jak najbardziej mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmidełko
smak prawdziwego masła - napisalas, że troche drogie. Moim zdaniem pare groszy wiecej to nie jest taka wielka różnica w porównaniu z innymi masłami. Biorąc pod uwagę mądra maksymę ,,jesteś tym co jesz" warto zwrócic uwagę na skład. Dla mnie kerrygold jest jak na razie bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak prawdziwego masła
tak, warto zapłacić trochę więcej i zjeść coś prawdziwego, o naturalnym zapachu i pomyśleć, że są tacy, którzy sie zastanawiają nad wyższością margaryny nad masłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak prawdziwego masła
masło fińskie sie do tego nie umywa, prawda? choć tez niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka z dzbanka
fińskie się nie umywa, kerrygold najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie masło najlepsze
z Janowa Lubelskiego, z Jasienicy Rosielnej, z Trzebowniska pod Rzeszowem, z Sanoka precz z tymi zagranicznymi wynalazkami podszywającymi się pod masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigitrka
od razu podszywającymi się pod masło, poczytaj lepiej skład niektórych masełek a potem się wypowiada, kerrygold jest pełnowartościowym produktem i ja je lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie masło najlepsze
1. Zawsze czytam bardzo dokładnie skład i całe napisy na opakowaniach wszystkiego. 2. Niestety producenci nie zawsze trzymają się tego co nam klientom wmawiają na opakowaniu - już nawet w tv reportaże o tym "maśle" pokazywali - żałuję, że nie nagrałam 3. Jedno wiem na pewno: masło, które trzymane w lodówce pozostaje nadal nietwarde i jest podatne na smarowanie NIE JEST dobrym masłem. Każdy kto miał okazję zobaczyć i spróbować naturalnego swojskiego masła roboty swojej babci od własnej krowy, każdy taki wie, że 100% masło jest twarde w chłodzie i trzeba je ogrzać, żeby się dało smarować. 4. Ale jak ktoś woli paść własnymi pieniędzmi obcy kapitał - to jego wolna wola. Smacznego. Wspierajmy polskie miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry Merry hohohoh
Piekłam z jego dodatkiem ciasta na świeta- według mnie bardzo dobre, wypieki duzo smaczniejsze niz np z dodatkiem margaryny. Ps. Cos do pani piszacej o polskich miejscach pracy- z tego co wiem wielu Polaków wyjechało właśnie do Irlandii jej szukac, wiec ja sie czuje jakbym to ich wspierala. Pozdrawiam Wesolych Świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie masło najlepsze
Między innymi właśnie dlatego musieli tam jechać. Szerokiej drogi Pani życzę do tej "wspaniałej" pracy w Irlandii. Szkoda tylko, że dobrobytem pochodzącym z ich pracy będzie się cieszyć nie ojczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka Jedrusik
Hm tak z pewnoscia, maslo sprawilo, ze polowa ludnosci polskiej musiala emigrowac na zachod. Ja jestem zdania, ze nalezy wybierac najzdrowsze i najlepsze produkty, a nie te ktore akurat zrobil ktos w Polsce. Co do tego masla, probowalam, niezle, ale wedlug mnie za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadlam, ale sprawdzilam w necie cene i wg mnie jest za drogie. poza tym doczytalam sie ze ma 70% tluszczu ( przynajmniej to z ziolami), a ja zawsze kupuje 82%, bo jest najbardziej \"maslowe\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska Tokarka
Nie wiem jak mozna oceniac cos czegos sie nigdy nie probowało... Według mnie dobrej jakości masło- do tego świetne w smaku na kanapce. Co do ceny jest ok 80 groszy drozsze od innych, ale ja nie oszczędzam na jedzeniu, to zbyt istotne dla funkcjonowania organizmu. Wybierając kieruje się skladem produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×