Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polihymnia

rozmiar spodni 27 to słynny rozmiar 0??

Polecane posty

27 to chyba coś pomiędzy 8 a 10, ale pewności nie mam więc mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem kogo możesz spytać
nie, bo to są rozmiary z różnych numeracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak popatrzyłam po necie teraz to wyszło mi że 27 to 36 będzie, czyli xs, albo 4, w zależności od numeracji... ale oczywiście nic nie wiem na pewno bo mi się pomieszało już wszystko teraz... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro numeracja jest taka jak mówicie to nie umie sobie wyobrazić kobiety noszacej rozmiar zero... to musi być jakiś wychudzony mutant:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oka już chyba wszystko wiem, rozmiar 27 odpowiada amerykańskiej 6ce, czyli dalej 36, S, a angielskiej 8ce Amerykański rozmiar 0 natomiast to zdaje się 24, czyli 30, XXXS, a angielska 2ka Chociaż nadal nie wiem na pewno bo wg miesięcznika Joy np rozmiar 0 to XXS... także można całkiem zgłupieć od tego... A co do tego że rozmiar 0 to dramatyczne wychudzenie to fakt, osobiście nie znam nikogo w tym rozmiarze a mam koleżanki naprawdę chudziutkie niektóre. Trzeba pamiętać że aktorki które oglądamy na ekranie telewizorów są w rzeczywistości o dobre kilka kilogramów drobniejsze. Kamera naprawdę dodaje parę kilo. Także w telewizorze nie dopatrzymy się raczej jak bardzo owe \'Zera\' są wyniszczone odchudzaniem i jak groteskowo ten rozmiar wygląda u kobiety wzrostu ok 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spodnie o rozmiarowce 0 ale to jest duza rozmiarowka i w rzeczywistosci odpowiada romziarowi 34:D rozmiarowki sa rozne jedne duze drugie male:D czyli moj rozmiar spodni w szafie wacha sie od 32 do 38 :D a 32 sa sa najkmniej obcisle i kupione sa butiku GAP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata125
Rozmiar "0" to 85 w biuście, 55 w talli i 85 w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
to skoro rozmiar zero to: 85-55-85 to mi sporo brakuje :D talia: 85 biodra: 105 biust : nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne i oryginalne ciuchy, buty i dodatki można kupić na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cenowa wielu różnych sklepów, mają tam bardzo atrakcyjne ceny i jest wszystko w zasięgu ręki, warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×