Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pepti2

w którym miesiącu przejęść z bebilonu pepti 1 na pepti 2?

Polecane posty

Gość pepti2

Moje dziecko ma skazę i pediatra zalecił uzywac bebilonu pepti 1. W przyszłym tygodiu moja córka skonczy 4 miesiące a lekarz mówił zeby wprowadzac pepti 2. Noe wiem czy to dobra decyzja, skoro na opakowaniu pepti 1 napisane, ze mozna je uzywac do 6 i pożniej miesiąca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama samiusieńka
najlepiej robić to stopniowo po ukończeniu przez dziecko 4 miesięcy. Najpierw dodaj jedną mairkę 2 potem coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti2
czyli dodaję po 1 miarce pepti 2 codziennie? czy np 1 miarka na tydzien zwiekszam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama samiusieńka
to zależy... ja zwięszkałam... nie pamiętam dokładnie ale chyba raz na tydzień, tzn. do każdej butlki zamiast np. 5 miarek 1 wsypywalam 4x1 + 1x2. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti2
raz na tydzien o 1 miarke zwiększam. tylko, że moje dziecko je od 60-200 ml :O w zalezności od pory dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przechodzilam z nutramigenu na bebilon i lekarka powiedziala zeby nie mieszac mleka w jednej butelce tylko zeby dac jedna butelke na dobe nowego mleka i poobserwowac, jak nic sie przez cala dobe nie wydarzy to mozna potem dac 2 butelki nowego itd az calkiem zrezygnuje sie ze starego mleka. zmianialam mleko jak mala miala 4 i pol miesiaca bo najpierw zmienialam z nutramigenu 1 na nutramigen 2 (zeby sprawdzic jak dziecko przyswaja wieksza ilosc bialka) a potem na bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Alli Xenical Keflex Clotrimazole Cream And Tawin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×