Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micha

Kto się wychowal na podworku---wpisywac!

Polecane posty

Gość on-wawa
Podobno Tusk. Tak sam ponoć w jakimś wywiadzie stwierdził. No i patrzcie, rodzice mogli pracować, karierę robić, synka ulica chować. A teraz co- wielki wygrany, cuda czynić będzie. Tak więc rodzice chcący karirę robić- spędzający w pracy ranki, dnie i wieczory, nie stresujcie się więcej. Możecie mieć dzieci, ile chcecie, wypuścicie na ulicę i może takie Tuski-geniuski wyrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
przepraszam strasznie się wygłupiłem tym komentarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
Tak, tak, wygłupiłeś się podszywaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
od dziecka rozmawiam sam ze sobą ,ale to skutek zamykania mnie przez rodziców w ciemnej komórce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
No właśnie widać, że może nie 90%, ale duża część na podwórku. Efekty widać: złodziejstwo i chamstwo na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ...ludzie
on wawa Tusk to poweidziła w czasie debaty z kaczynskim powiedział wszsytko co mu kazali powiedziec teksty wymyslał adam łaszyn chcieli w ten sposób zdobyc uznaie podwórkowców wychowanych przez ulice i sie im udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
Tak, tak podszywaczu, od dziecka z Tuskiem rozmawiam i dlatego taki mądry i wykształcony jestem. Spłynęło to z Niego na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
No fakt, ugrupowanie Tuska uzyskało 75% poparcia w więzieniach. Więc podwórkowy argument zadziałał na odpowiedni elektorat. To burzy mit poparcia PO, przez ludzi wykształconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ...ludzie
no widzisz 75%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sukces w wiezieniach czyli prawie do wszsytkich meneli dotarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
Podszywaczu, mam nad łóżkiem plakat z Twoim wizerunkiem. Codzienne studiuję Twoje zmienne oblicze, dostosowujące się do sytuacji. Przed wyborami zadzwoniłem do Tuska. Poradziłem mu podszycie się pod ....... (nie wymienię z powodów religijnych) za Twoim przykładem. Donek posłuchał poza Łaszynem, też mnie. Stąd ten cud zapowiadanych rychły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ...ludzie
on wawa czemu nie masz stałego nicka ? ukrec łby tym POdszywaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ...ludzie
donek przed wyborami nawet by posłuchał BIN ladena gdyby to gwarantowało wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ...ludzie
jak ci ładnie w czerni :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa-true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyłeś się pod on-wawa i zablokowałeś mi dostęp do mojego nicka, hasłem. Ale nic to. przyzwyczajony jestem do objawów chamstwa w tym kraju i na tym forum, i zabezpieczyłem hasłem nowy nick. Co do Ciebie podszywaczu, to jakie Ty masz wykształcenie? Wberew Twojej sugestii nie skończyłem edukacji na poziomie 8 klas. Twoje chwyty z nickiem i odzywkami są adekwartne z tym co robił i robi Tusk. Chamstwo, agresja, obietnice bez pokrycia. Ponadto chcę Ci oznajmić że wykształcenie to jeszcze nie wszystko, mozna je mieć i być chamem: przykład: niejaki Adam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za radę :przecież ludzie. Natomiast mój poprzedni nick, zablokował podszywacz. Ja nigdy nie używam emotokionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×