Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronikao

PRACA, NUDY I SZEFOSTWO- PROSZE O RADE.

Polecane posty

Gość weronikao

Od przeszło miesiąca pracuje w firmie jako sekretarka. Na rozmowie o prace dowiedzialam sie, ze poprzednią panią wyrzucili bo przesiadywała na czatach itd. Teraz ja tu pracuje i - robie na bierząco wszystko co mi karzą, codzienne odkurzam, sprzątam, zmywam, na prawde sie staram. Ale i tak są dni, kiedy nie ma nikogo a wszystko mam zrobione. I co? Wchodze na net, na kafeterie. Mam wyrzuty sumienia ale co mam robic? Patrzec sie w ściane? Odliczac sekundy? Liczyc barany? :O Boje sie, ze jak zobaczą ze tu wchodze mogę skonczyc jak poprzednia Pani. Ale co robic? No co?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikao
Co myslicie o tej sytuacji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikao
no sprzątam biuro jak nie ma nic do roboty oprocz tego pisze pisma, wklepuje faktury, tel, fax, meile, załatwiam sprawy w urzedach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusieczek
no to super ,moj przelozony jak wie ,ze nie moze nic dac mi do roboty to nie ma nic przeciwko ,zreszta sam na messengerze rypie calymi dniami ,tylko ze to jest angol eh ,wszystko w porzadku do poki robisz szybko to co ci zadaja ,jak mi daja cos do zrobienia od razu tym sie zajmuje i git, (to jest raz na tydzien ?) nie powinnas miec zadnych wyrzutow dopoki wykonujesz sumiennie to co do ciebie nalezy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunka
Byłam w podobnej sytuacji do twojej i zwolniłam się w końcu z pracy bo miałam tego dość. czasami przez 8 godzin nie miałam co robić i to nie jest wcale takie przyjemne jak się wydaje.I ileż można siedzieć w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaka
wiesz co, a może ucz się angielskiego przez ten czas jak się nudzisz, albo jakiegoś innego języka. może poszukaj jakiejś dodatkowej pracy np. przepisywanie dokumentów/tłumaczenia itp, którą będziesz mogła wykonywać dyskretnie w godzinach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0808 P
Dziewczyno jak Ci dobrze płacą to siedz na dupie i nie wybrzydzaj, a jak Ci się nudzi to ja się chętnie z toba zamienie. Na produkcji za 1000zł netto napewno ci sie nudzic 8 godzin nie bedzie. Niejedna osoba by chcialabyc na twoim miejscu Zwolnij sie to zobaczysz jakie ci sie oferty posypia. Idiotka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×