Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidkaaaa

Jakiego LATOPA uzywacie?????

Polecane posty

Gość
ja mam Acera :) nawiasem mówiąc z Media Markt, chodzi już rok i jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonkaaaaa
ja mam od 2 lat toshibe satellite i jest super. Pracowalam na asusie (badziew), jescze na lenovo (moze byc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Fijutsu siemens ale jesce nieuzywalam go bo mam go z miesiac tak ze slyszalam ze to bardzo dobra firma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundka
a ja mam LG P1-JPLCY, jest świeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...karmelek
Sony Vaio- super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam hp compaq i drugi raz bym go nie kupila. teraz albo dell albo asus,ewetualnie toshiba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pssstyna
Ja niedawno oglądałam nowe LG, super wyglądają, mają taką błyszczącą pokrywę monitora, pan w sklepie opowiadał, że mają jedne z najlepszych wyposażeń na rynku i ileś tam gwarancji na części ale już sam wygląd mi wystarczy- zakochałam się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulla
trzeba przyznac ze LG sa bardzo ciekawe, ale mam na mysli modele z serii E500, maja co jest wazne procesory Intel, matryce panoramiczne, karta graficzna GeForce NVidia, do tego nowa technologia obrazu i gwarancja roczna na baterie Gdybym miala kupowac to chetnie wybralabym taki model, ale juz mam swojego laptopa wiec narazie zakupow nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lat 29
Acerka mam i jest fajowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowa23
Toschibe ci polecam jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiicjaa
HP Compaq Business Notebook nc6320 - Core 2 Duo T5600 / 1.83 GHz, 15'', Windows XP Prof. 650 euro, kupiony okazyjnie 4 miesiace temu. Bez zarzutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam kiedys HP kilka modeli zawsze bylam zadwolona, komputery tej firmy wizualnie sa piekne technicznie rowniez super...wiec polecam...teraz zakupilam DELL Vostro 1500, klasyczny wyglad i super parametry jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avenuska
toshiba satellite- jak dla mnie bardzo ok. ps. do użytkowników toshiby- znacie skrót klawiszowy, który przewraca wam kompozycję pulpitu- zgodnie zw wskazówkami zegara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **manieczka**
toshiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anka
pracuje w firmie zajmujacej sie dystrybucja notebookow... najbardziej psuja sie Asusy i Acery, zdarzaja sie tez reklamacje Toshib i Hp ale bardzo bardzo rzadko. Asus ma bardzo dobra strone serwisowa, naprawiony sprzet wraca po tygodniu i z reguly juz sie nic z nim nie dzieje. Acer ma serwis na slowacji i czasami naprawa trwa 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anka
Służbowo mam Toshibe A 200- 1IW , prywatnie HP Pavilion 6000 - oba lapopy sa godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-agatek
toshiba satelite prywatnie służbowo lenovo. taka porządna maszyna do pisania. nie polecam ;) i chcę kupić alienware (do gier), ale to jak już obdzielę xboxa telewizorem. właśnie; jaki tv kupić? kompletnie się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujaca
wlasnie kupilam corce pod choinke DELL INSPIRON 6400/ale za nim go zapakowalam spedzilam mnostwo czasu na zabawie przy nim.jest perfect! do tego z wygladu swietny taki kobiecy i dziewczecy jednoczesny srebrno bialy uwazam ze to dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujaca
poprawka nie jednoczesny* tylko jednoczesnie sorki(do powyzszej wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×