Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DenVer89

Gemalto Tczew pracuje tam ktoś ??

Polecane posty

CO powiecie na temat firmy Gemalto pracuje tam ktoś z was jak tam jest ?? warto tam iść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deluxe girl
A kobiety też przyjmują? o produkcje mi chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fen
również jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Mógłbyś podać jakieś szcezgóły dot rozmowi itp? byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniffer
ja pracuje w Gemalto. jestem logistykiem i jest ok =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barthead
Pytanie do logistyka - co tam robisz logistyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasta no
i co z tym gemalto ? jakiej oni technologii uzywaja do produkcji czytnikow optycznych ? programuja moze karty w c++ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny286
Ja też tam pracuję jestem w dziale utrzymania ruchu. Bardzo dobra i fajna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obozowicz
macie moze jakis aktualny e mail do gemalto w tczewie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genua
najlepszy gośc jak słyszałem to K>Matraszak mówia o nim nie tylko w tczewie ale i w trójmieście podobno rozczepia atomy taki polski Einstein nie dobrze podobno trafić pod jego skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemko79
Ja pracuje w gemalto jako koordynator w utrzymaniu ruchu.Jestem bardzo zadowolony z tej pracy i z relacji z moim kierownikiem.To wspaniały człowiek wiele mu zawdzieczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białz zima 2012
pomoc dla kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulqa114
jak teraz jest w gemalto chce zmieniec pracee i niewiem czy warto akurat tam sie wybrac i jaki system zmianowy tam jets chodzi o produkcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanki
czekamy na zwolnienia bandy nierobów i oszustów, którzy niszczą wizerunek naszej firmy. czas na radykalne posunięcia, osoby te od lat działają demotywująco na pozostałą część załogi.tak etyczna firma nie może zatrudniać i dawać kierować ludźmi osobom leniwym, cwanym i nieuczciwym. czekamy na zwolnienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Gemalto. To najwspanialsza firma na świecie. Możesz nic nie robić, chorować cały rok i śmiać się ze wszystkich. Wystarczy że masz biały fatuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier37
Nieprawda. To produkcja jest leniwa. Zarabiają 1000zł na miesiąc i jeszcze nie chce im się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że zarabiamy całego tysiaka miesięcznie i na wszystko sobie możemy pozwolić, jak tyramy jak woły i nie mamy czasu wydać tej góry pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasanki Takich debili i d*powłazów jak Ty powinni, spuszczać w kiblu po urodzeniu. Laskę kierownikowi dziś zrobiłeś??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanki
Nie jestem żadnym debilem. Ponad połowa pracowników fizycznych nie jest godna pracy w tej firmie. Same opierdalacze i cwaniacy. Przez takich ludzi cierpi tylko międzynarodowa opinia o naszej wspaniałej i wyjątkowej firmie. Szanuję bardzo swojego kierownika, bo to naprawdę wyjątkowy i niezwykły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do SASANKI, zastanow sie co piszesz, ludzie ktorych zwolnili to ludzie ktorzy mieli odwage sie odezwac, powiedziec co im przeszkadza, nie pasuje. A ty jestes pewnie jednym z tych ktorym FIRMA wyprala mozg ( etyka, misje, cele ), albo kims z gory kto chce polepszyc opinie firmy. Wszyscy mowia ze FLEX jest zly ale tu jest tak samo lub gorzej np. bony swiateczne. Nie bede wyciagal/a wiecej brudow. W gemalto nie ma juz pracownikow sa niewolnicy ktorzy nie maja swojego zdania. Ludzie sa traktowani przez kierownictwo jak roboty. Gdyby nie sytuacja na rynku pracy sam bym sie zwolnil z tej budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasanki to szanuj sobie go dalej, ale on ma cie gleboko nie powiem gdzie, jak zreszta cala kadra od kierownika do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma to coraz wieksze dno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jak tam się pracuje? chodzi mi o biuro. czy jest duża rotacja pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marudzi i marudzi tak mu 10 lat minelo ,w bezpiecznym gemalto. Jak mu zle jak jest be i kolejne dwa mijaja.Biedny styrany gemaltowiec.Zwolnil by sie ale przeraza go ten wielki swiat za brama i prawdziwe problemy.Wiec kolejne 10 pomarudzi.Pozdrowienia od 400 zwolnionych z flexa i calego etona podczs kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syf i tyle. drugi flex się zrobił, z bandą decydentów nie ogarniajacych tematu. akcje spadły o 50 procent. to o czymś świadczy. zamykane oddziały w europie. niebawem i tczew zamkną bo już słuchy chodzą ze strefa paszportów zostanie zlikwidowana, na strefę GP i st tez przyjdzie czas bo wyniki produkcyjne nie są złe są katastrofalne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlode
Nie polecam działu centrum personalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×