Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magaa

Zarobki prowizyjne

Polecane posty

Gość Magaa

Jesli mialabym dostawac wyplaty jedynie w formie prowizji od sprzedazy to jaka forme zatrudnienia dostane? Czy jest to w ogole zgodne z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
no cos ty!cos takiego jest niezgodne z prawem.Musisz miec podstawe+prowizja ewnetualna ale nigdy sama prowizja...co to ma byc???gdzie ktos cos tkiego ci zaproponował??Normalnie kpiny... Wiesz ja kiedys tez mialam system premiowy i mialam podstwe najnizsza krajowa plus procent od sprzedazy. Nie godz sie na taka prace.Ten ktos chyba sobie robi zarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie warunki propnuja ubezpieczalnie czyli będziesz agentem ubezpieczeniowym i żyjesz tylko z prowizji, jak zarobisz to masz jak nie to twój problem, radzę unikać takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system prowizyjny nie zgodny z prawem? Rozśmieszacie mnie. Powiedzcie mi w takim razie jak pracuje kafelkarz, murarz , malarz...tak dla przykładu. Czy zleceniodawca w umowie zawiera klauzulę że płaci 3 tysiące na miesiąc bez względu na to czy malarz mu wymaluje dom a potem jeszcze mu dołoży 20 zł za metr kwadratowy? Ludzie o czym wy tu gawędzicie. Nie zgodne z prawem? To może poznacie to prawo bo ja mam firmę i płacę podatki za pracę w której płacą mi w systemie prowizyjnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×