Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena84

praca w Getin bBank

Polecane posty

Czy ktoś z Was pracuje na stanowisku Doradca klienta w Getin Banku? jaki jest Wasz zakres obowiązków i ile się zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakres obowiązków - obsługa kredytów. Zarobki - podstawa ok 1500 na okresie próbnym, do 2 tys brutto później. Premie nie ograniczone - w zależności od przedazy - jak wykonasz plan np w 150% to ok 4-4,5 tys brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega rozmowa
kwalifikacyjna i ile wynosi okres probny? ps, czy ta praca jest bardzo stresujaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca raczej nie jest stresująca - okres próbny 3 miesiące. Rozmowa kwalifikacyjna jak w każdym banku... Moze być zainicjowana jakaś scenka sprzedażowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lena
ja aplikuję na to samo stanowisko i szczerze mówiąc przeraża mnie rozmowa. Getin czy możesz podać jakieś szczegóły np o co pytaja na takiej rozmowie? ale tak konkretnie i czy na stanowisku doradcy jest tylko obsługa kredytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem na rozmowie na doradcę. Z tego co słyszałem to właśnie chodzi o to abyś się dobrze zaprezentowała, jak będzie jakaś scenka to mówić językiem korzyści i takie tam ble ble ble co jest w każdym banku. Nie stresuj się rozmoą - szkoda nerwów. Doradca jest tylko od kredytów, ale w okresię zastępstw itp może być na kasie. Chyba że kogoś brakuje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lena
Getin a przed rozpoczęciem pracy jest jakiś szkolenie? I co decyduje że po okresie próbnym umowa zostaje przedłużona? czy to jest już umowa na czas nieokreślony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szkolenie miesięczne w katowicach. Przedłużą Ci umowę, chyba że coś wywiniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lena
Dzięki Getin! Podtrzymałeś mnie na duchu :) Co prawda boję się tej rozmowy i tych scenek sprzedażowych ale może nie będzie tak źle :) A spotkam się z tobą w katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie - ja tutaj pracuję od dwóch lat już :) więc na szkoleniu mnie nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lena
Ech Getin! Ja nie myślałam że się będziesz ze mną szkolił tylko że mnie :) Jesteś na jakimś kierowniczym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×